Ważne

Xiaomi Mi 5S też może być dostępny w wersji z 6GB RAM

Mi 5S dostępny jest obecnie na rynku w wersji z 3GB lub 4GB RAM (i – odpowiednio – 64GB i 128GB pamięci wewnętrznej). Możliwe jednak, że wkrótce dołączy do oferty również wariant z 6GB RAM.

Na razie 6GB RAM można otrzymać tylko wtedy, gdy wybierze się Mi 5S, ale nie w wersji podstawowej, a z Plusem w nazwie. Ten drugi smartfon ma jednak nie 5,15-, a już 5,7-calowy wyświetlacz – a dla wielu użytkowników jest to zbyt duży i niewygodny w użytkowaniu panel.

Na szczęście istnieje niepisana zasada, że klient nasz pan, więc możliwe, że do oferty Xiaomi dołączy wkrótce Mi 5S w wersji z 6GB RAM. Co ciekawe, smartfon ma mieć nie 128GB (analogicznie do Mi 5S Plus), a 64GB pamięci wewnętrznej.

Jest też jednak możliwość, że w tworzeniu takiego wariantu Mi 5S Xiaomi nie miało żadnego udziału. Przypomina mi się bowiem podobna sytuacja z Mi 5, kiedy to zewnętrzna firma oferowała zwiększenie ilości RAM w tym modelu do 6GB (poprzez zastosowanie większych kości). Istnieje więc jakieś prawdopodobieństwo, że mamy tu do czynienia z analogiczną propozycją.

Nie pozostaje nam więc nic, jak czekać, aż sytuacja sama się wyklaruje.

Źródło: Weibo przez Tech Updates

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona