Ważne

ZOPO Color C2 – naprawdę kolorowy smartfon

ZOPO w lipcu, w zaledwie trzy dni, rozszerzyło rodzinę Color o trzy nowe modele: Color F2, Color C3 i Color F5. Teraz, po kilku miesiącach, dołącza do niej jeszcze jeden członek – Color C2. Jest to budżetowa propozycja przede wszystkim dla tych klientów, którzy lubią kolory. Smartfon oferowany jest bowiem w pięciu różnych wersjach: czarnej, niebieskiej, różowej, żółtej i szarej.

Pod względem specyfikacji technicznej już tak „kolorowo” – niestety – nie jest. ZOPO Color C2 to typowo budżetowa propozycja, kosztująca 60 dolarów (~240 złotych), więc nie można od niej wymagać zbyt wiele.

Smartfon wyposażono w 5-calowy, pokryty szklem 2.5D wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1,3 GH z układem graficznym Mali-400, 1GB RAM i 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32GB.

ZOPO Color C2 swoim właścicielom zaoferuje również aparaty: 5 Mpix na tyle i 2 Mpix na przodzie (oba z f/2.8 i pojedynczą diodą doświetlającą), łączność przez Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, 3G (brak LTE),GPS, złącze słuchawkowe 3,5 mm i microUSB z OTG oraz Dual SIM (micro SIM + nano SIM).

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow z nakładką producenta, umożliwiającą m.in. korzystanie z dwóch różnych kont w jednej aplikacji (np. Facebook) oraz oglądanie filmów w oknie pop-up. Za zasilanie odpowiedzialny jest natomiast akumulator o pojemności 2100 mAh. Całość ma wymiary 144×72,2×8,8 mm i waży 155 gramów.

Źródło: ZOPO

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona