Ważne

UMi już testuje Androida 7.0 Nougat na UMi Plus. Aktualizacja w grudniu bardzo prawdopodobna

UMi Plus wkrótce będzie można kupić również w oficjalnej, polskiej dystrybucji. Smartfon póki co pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow, ale niedługo się to zmieni – producent obiecał, że aktualizacja do Androida 7.0 Nougat zostanie udostępniona użytkownikom w Wigilię, 24 grudnia. Jednak już teraz mamy okazję podejrzeć, co przyniesie nowego.

Pierwszą, widoczną zmianą jest zupełnie nowy i przeorganizowany pasek szybkiego dostępu do aplikacji, wyciągany z od góry. Już po jednym muśnięciu daje on dostęp do najważniejszych programów i funkcji, m.in. Wi-Fi i latarki oraz pokazuje informacje o stanie naładowania akumulatora czy sile sygnału.

Producent, przy okazji aktualizacji do Androida 7.0 Nougat, postanowił też jeszcze bardziej podkręcić możliwości fotograficzne tego modelu (więcej na ich temat pisała Kasia w tym artykule). UMi Plus jest bowiem promowany jako idealny smartfon do mobilnej fotografii.

UMi Plus będzie kosztował w Polsce 1049 złotych. To bardzo przyzwoita cena, jak za smartfon z 5,5-calowym wyświetlaczem Full HD, MediaTekiem Helio P10, 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej i akumulatorem o pojemności 4000 mAh.

Artykuł powstał przy współpracy z UMi

Komentarze

 • SunMoon

  Super cena jak za nowość z przyzwoitymi bebechami i w zacnej obudowie bez szkła wszędzie.

 • pantadeus

  No fajny, ładny. W tej cenie warty zastanowienia.

 • Krzysztofsf

  Czy ekran nie ma powloki eleofobowej, podobnie jak Umi Super? Przyciski pod ekranem niepodswietlane? Brak wybudzenia double tap ?

 • Krzysztofsf

  Tak patrzac na ten filmik, przyszla mi na mysl tresc hipotetycznego ogloszenia “Firma z branzy produkcyjnej (smartfony) zatrudni modeli z dlugimi palcami i duzymi dłońmi w celu demonstrowania swoich produktów,”

  Ogłoszenie uniwersalne, dotyczy nie tylko Umi.

 • Adam

  a kiedy Umi extreme ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona