Ważne

Pixel i Pixel XL dostępne będą również w niebieskiej wersji kolorystycznej

Niecałe dwie godziny dzielą nas od oficjalnej premiery Pixel i Pixel XL. Jednak już teraz dowiedzieliśmy się dwóch nowych rzeczy na ich temat: smartfony będą dostępne również w niebieskiej wersji kolorystycznej oraz zaoferują funkcję o dość tajemniczej nazwie Google Magic.

Nikt jednak nie ma pojęcia, czym jest ww. funkcja i w rzeczywistości nie pozostaje nam nic, jak tylko cierpliwie poczekać, aż samo Google nam to rozjaśni.

Evan Blass z kolei podzielił się z nami grafiką, przedstawiającą nadchodzące smartfony, którą widzicie na samej górze (Pixel XL w pierwszym rzędzie, Pixel w drugim). Oba modele będzie można kupić w jednej z trzech wersji kolorystycznych: srebrnej, czarnej i niebieskiej. Ta ostatnia ma trafić jednak – podobno – wyłącznie do amerykańskiej sieci Verizon.

Nie będę ponownie przytaczał specyfikacji technicznej Pixel i Pixel XL, ponieważ wszystkie informacje na jej temat możecie znaleźć TUTAJ, ale warto jeszcze napisać, że serwis źródłowy postanowił oszacować, ile mogą kosztować ww. smartfony. Według jego wyliczeń, za mniejszy model w wersji 32GB trzeba będzie zapłacić 649 dolarów, natomiast za większy (również 32GB) już co najmniej 770 dolarów (a 870 dolarów za wariant 128GB).

Dla nas w sumie jednak i tak ma to małe znaczenie, ponieważ Pixel i Pixel XL nie będą oficjalnie dostępne w Polsce.

Przy okazji zapraszam na nasz live blog z konferencji – startujemy o 18:00 :)

Źródło: @evleaks przez Android Police, Reddit

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona