Ważne

Najlepsza usługa muzyczna w internecie to…?

Jeżeli wierzyć ostatnim badaniom, użytkownicy najbardziej zadowoleni są z… Apple Music. Spotify znalazło się dopiero na trzecim miejscu.

Apple zrobił ostatnimi czasy bardzo dużo w celu poprawy i odświeżenia swojej usługi muzycznej Apple Music. Firma nie tylko wprowadziła nowe funkcje, ale też uprościła korzystanie z serwisu, co w połączeniu z integracją z iOS sprawia, że z Apple Music korzysta się jeszcze lepiej.

Doceniają to użytkownicy. Firma analityczna J.D. Power przeprowadziła badania dotyczące satysfakcji użytkowników z usług muzycznych. Aż 62% osób korzystających z Apple Music jest zadowolonych z tego rozwiązania. Dla porównania w przypadku Google Music jest to 53%, a w przypadku Spotify – 52%. Apple więc potrafi przekonać do siebie swoich użytkowników.

Stawia to Apple Music na czele usług muzycznych pod względem zadowolenia użytkowników. Apple może przegrywać ze swoją usługą pod względem liczby klientów (daleko mu jeszcze do Spotify), ale to akurat może nadrobić w najbliższym czasie.

A Wy jakie serwisy muzyczne cenicie najbardziej?

Źródło: 9To5Mac

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona