Ważne

Samsung Galaxy Tab A 7.0 Wi-Fi zaktualizowany do Androida 6.0.1 Marshmallow

Samsung w ostatnim czasie znacznie poprawił się w kwestii aktualizacji swoich urządzeń do nowszych wersji systemu. Wczoraj pisałem o tym, że Galaxy J5 z zeszłego roku otrzymał Androida 6.0.1 Marshmallow. Dziś natomiast pojawiła się informacja, że właśnie ruszył proces udostępniania Pianki użytkownikom Galaxy Tab A 7.0 (SM-T280).

Jak się nietrudno jednak domyślić, Samsung nie zaczął od naszego podwórka. Androida 6.0.1 Marshmallow mogą na razie pobrać i zainstalować mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a konkretniej posiadacze Galaxy Tab A Nook 7.0, sprzedawanego przez Barnes&Noble.

Tablet ma jednak dokładnie taką samą specyfikację, jak „bazowy” Galaxy Tab A 7.0 (SM-T280), więc można się spodziewać, że za jakiś czas Android 6.0.1 Marshmallow przywędruje również do Polski. Oby tylko Samsung nie kazał użytkownikom czekać zbyt długo.

Galaxy Tab A 7.0 (SM-T280) to już kolejny nie-flagowiec (tablet kosztuje w Polsce około 500 złotych) zaktualizowany do nowszej wersji systemu. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc ciekawe, czy i jakie tańsze urządzenie z portfolio Samsunga doczeka się jeszcze Androida 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: Tabletmonkeys

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona