Ważne

Zeszłoroczny flagowiec Samsunga taniej i z nawigacją Navitel

Nie każdy widzi sens w kupowaniu najnowszych flagowych propozycji poszczególnych producentów i ja się wcale temu nie dziwię. Zeszłoroczne produkty są w dalszym ciągu bardzo dobre, a do tego dużo tańsze niż w momencie premiery. Jeśli myśleliście o wejściu w posiadanie Galaxy S6 (lub S6 edge), ta promocja może Was zainteresować.

W Sferis pojawiła się oferta, w ramach której można kupić S6 w dwóch wariantach – płaskim i zakrzywionym, z 64GB lub 128GB pamięci wewnętrznej – w obu przypadkach. Z racji tego, że jest to wyprzedaż, dostępne są już tylko wybrane wersje kolorystyczne. Najciekawszy jest jednak fakt, że w zestawie otrzymujemy licencję na nawigację Navitel, ważną pół roku, której standardowy koszt to 99 złotych.

Ceny z nawigacją Navitel przedstawiają się następująco:

  • Galaxy S6 64GB (niebieski) : 2099 zł
  • Galaxy S6 128GB (biały, czarny): 2099 zł
  • Galaxy S6 edge 64GB (biały, szmaragdowy): 2099 zł
  • Galaxy S6 edge 128GB (szmaragdowy, biały, złoty, czarny): 2299 zł
  • promocja nie obejmuje modeli z 32GB pamięci

A teraz spójrzmy, jak te ceny się mają do ofert z porównywarek cenowych. Szybki rzut oka na ceneo i już wiemy, że pierwszy wariant zyskuje jedynie nawigację, bo cena telefonu jest taka sama. Ale w przypadku pozostałych wariantów jest już dużo lepiej – oszczędzamy całkiem spore kwoty, odpowiednio: 300 zł przy S6 128GB, 450 zł przy S6 edge 64GB oraz 400 zł przy S6 edge 128GB.

Promocja trwa do końca października.

Wpis powstał przy współpracy ze Sferis

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona