Wiko VIEW

Tak wygląda etui z wejściem mini-jack dla iPhone’a 7

Zrobili to – zaledwie kilka dni po premierze. Najpierw pisaliśmy o sznurkach dla bezprzewodowych słuchawek AirPods, teraz przyszła pora na wejście mini-jack dla iPhone’a 7. Jeżeli Apple usunął przewodowe słuchawki ze swojego smartfonu, czemu nie przenieść ich do obudowy?

Produkt nazywa się daptr i jest dokładnie taki, jak można się tego spodziewać. To prosta obudowa dla iPhone’a 7, która oprócz tego, że chroni smartfon, wprowadza do niego dobrze znane nam złącze. Czyli wejście mini-jack dla przewodowych słuchawek.

Aby to osiągnąć, twórcy obudowy daptr musieli ją porządnie wydłużyć, ale efekt jest zadowalający. W sumie razem z obudową iPhone 7 jest o 3 mm grubszy i 20 mm dłuższy. Teraz każdy użytkownik iPhone’a 7 będzie mógł słuchać muzyki przez słuchawki “po kablu”.

Na razie firmie udało się tylko stworzyć prototyp obudowy, ale masowa produkcja ma ruszyć już w grudniu tego roku. Osoby zainteresowane produktem mogą zapisywać się na listę oczekujących na stronach internetowych producenta. Cena za obudowę nie jest niska – 49 dolarów w przedsprzedaży. Później może jeszcze wzrosnąć.

Ciekawe ilu amatorów takich pomysłów wysupła z kieszeni pieniądze na obudowę z wejściem mini-jack?

Źródło: Daptr

Komentarze

 • XD

 • GieKa

  To nigdy nie wejdzie do produkcji. Może gdyby tam jeszcze umieścili dodatkową baterię to skusiłaby się na zakup odpowiednia ilość ludzi. Powiększać sobie telefon tylko po to by móc podłączyć słuchawki na kablu?

 • Arkadiusz

  Ale to jest paranoja.

  • To zarabianie kasy. Niedługo reszta czołowych graczy pójdzie ich śladem.

 • zefir

  Duże rozmiary wynikają nie tylko z gniazda jack ale też z tego, że są dwa porty lightning, żeby móc jednocześnie podłączyć słuchawki lightning i ładować smartfon. Mogliby jacka dać na boku w poprzek a nie wzdłuż, to może zmniejszyło by to całą przystawkę, ale ogólnie pomysł lepszy od przejściówki dyndającej na kablu, jeśli ktoś często słucha i ładuje jednocześnie.

 • Andrzej

  Paranoja – idealne określenie. Apple za dużo kombinuje. Wolę klasyczne etui, coś takiego jak mają w etuistudio, a nie jakieś kombinowanie i komplikowanie :)

 • mike

  można było zrobić złącze z boku i obyło by się bez przedłużania

 • abc def

  Zajebiście to wygląda… hahahahahaha. Ironia ;)

 • Paweł

  Dlatego nie przepadam za apple. Miałem iphone’a, starszy model, etui zawsze kupowałem z etuistudio, często jakieś z nadrukiem, teraz to co wymyślają to dramat, a te słuchawki bezprzewodowe…bez komentarza.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona