Ważne

Tak wygląda etui z wejściem mini-jack dla iPhone’a 7

Zrobili to – zaledwie kilka dni po premierze. Najpierw pisaliśmy o sznurkach dla bezprzewodowych słuchawek AirPods, teraz przyszła pora na wejście mini-jack dla iPhone’a 7. Jeżeli Apple usunął przewodowe słuchawki ze swojego smartfonu, czemu nie przenieść ich do obudowy?

Produkt nazywa się daptr i jest dokładnie taki, jak można się tego spodziewać. To prosta obudowa dla iPhone’a 7, która oprócz tego, że chroni smartfon, wprowadza do niego dobrze znane nam złącze. Czyli wejście mini-jack dla przewodowych słuchawek.

Aby to osiągnąć, twórcy obudowy daptr musieli ją porządnie wydłużyć, ale efekt jest zadowalający. W sumie razem z obudową iPhone 7 jest o 3 mm grubszy i 20 mm dłuższy. Teraz każdy użytkownik iPhone’a 7 będzie mógł słuchać muzyki przez słuchawki „po kablu”.

Na razie firmie udało się tylko stworzyć prototyp obudowy, ale masowa produkcja ma ruszyć już w grudniu tego roku. Osoby zainteresowane produktem mogą zapisywać się na listę oczekujących na stronach internetowych producenta. Cena za obudowę nie jest niska – 49 dolarów w przedsprzedaży. Później może jeszcze wzrosnąć.

Ciekawe ilu amatorów takich pomysłów wysupła z kieszeni pieniądze na obudowę z wejściem mini-jack?

Źródło: Daptr

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona