Ważne

LeEco zapowiada premierę nowego smartfona, a przy okazji masakruje Apple

21 września może okazać się dla nas bardzo ważnym dniem. Mówi się bowiem, że wtedy LeEco zaprezentuje pierwszy na świecie smartfon ze Snapdragonem 821 i nawet 8GB RAM! Oprócz niego ma jednak zadebiutować również słabsza wersja, z tym samym procesorem i 6GB RAM. Producent zaczął zapowiadać nadchodzącą nowość, a przy okazji postanowił dopiec Apple.

Do tej pory opublikowano już dwa teasery. Pierwszy wskazuje na naprawdę dużą pojemność akumulatora, drugi natomiast daje do zrozumienia, że będzie go można szybko naładować. I wszystko byłoby zupełnie zwyczajne, gdyby nie fakt, że na każdym plakacie znalazło się nawiązanie do iPhone’ów. LeEco dosłownie masakruje Apple, a dokładniej jego logo: raz jest ono dość mocno poturbowane (listek leży na ziemi), a raz zostało nawet zgniecione i zalało się krwią.

Jeśli wierzyć plotkom i przeciekom, LeEco Le Pro 3 zapowiada się na naprawdę mocny sprzęt. Mocniejsza wersja ma zostać wyposażona m.in. w 5,7-calowy wyświetlacz QHD (1440×2560), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 821 z układem graficznym Adreno 530, 8GB RAM, 256GB pamięci wewnętrznej, aparaty 13 Mpix (tył)/16 Mpix (przód) i akumulator o pojemności 5000 mAh (oczywiście z możliwością szybkiego ładowania).

Słabsza wersja LeEco Le Pro 3 ma z kolei otrzymać 5,5-calowy ekran Full HD (1080×1920), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 821 z grafiką Adreno 530, 6GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 16 Mpix, kamerkę 8 Mpix na przodzie i akumulator o pojemności 4070 mAh (oczywiście także z funkcją szybkiego ładowania).

A tak – rzekomo – wygląda LeEco Le Pro 3:

Źródło: GizmoChina, GSMArenaMySmartPrice

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona