Ważne

Zdaniem T-Mobile iPhone 7 to bestseller

Spodziewaliście się słabej sprzedaży iPhone’a 7? No to mamy pewne zaskoczenie. Zdaniem przedstawicieli firmy T-Mobile, iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus to najlepiej sprzedające się telefony w ich ofercie. Istne bestsellery.

Analitycy nie przewidują raczej dużej popularności iPhone’a 7. Zdaniem specjalistów większe zainteresowanie flagowcem Apple pojawi się dopiero w przyszłym roku, kiedy firma ma wypuścić urządzenie z większą liczbą zmian. Okazuje się jednak, że iPhone 7 nie radzi sobie wcale tak źle. Przynajmniej, u niektórych.

Zdaniem T-Mobile iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus podczas weekendu otwierającego sprzedaż wyprzedził pod kątem zamówień swoich poprzedników – iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6 Plus. Sprzedaje się jakieś cztery razy lepiej.

Warto zaznaczyć tutaj dwie rzeczy. Bestsellerowa sprzedaż dotyczy obszaru Stanów Zjednoczonych, nie jest znana natomiast w innych krajach. Kolejna sprawa, to popularność czarnej wersji iPhone’a 7. Wygląda na to, że powrót do stylistyki iPhone’a 3Gs przypadł do gustu wielu klientom. Sam Apple na razie nie zdradził, ile iPhone’ów 7 zostało zamówionych. Firma wręcz postanowiła zataić w tym roku statystyki z weekendu otwierającego sprzedaż. W poprzednich latach zawsze podawano liczby zamówionych urządzeń, w tym – nie. Przypadek? Nie sądzę ;)

Źródło: T-Mobile

Komentarze

 • Marcin W.

  Jedyny sens BYĆ MOŻE będzie miał wersja plus, jeśli okaże się, że ten podwójny aparat jest coś wart.

  • Damian R

   Niewiele on zmieni co wiadomo już zresztą dziś. Sztuczna głębia ostrości będzie dostępna w przyszłym roku, a obiektyw podstawowy zrobi fotki co najwyżej takie jak S7, a ten drugi “teleobiektyw” ma jeszcze mniejszą matrycę i znacznie gorsze światło.

 • sdg

  Przecież jeszcze sprzedaży nie było. Coś ten T-mobile ma mocne parcie na szkło ostatnimi dniami.

  • Mikki121

   Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem. Przecież jest wyraźnie napisane że w Stanach Zjednoczonych a tam iPhone 7 jest już dostępny.

 • Paweł

  Poprzednikami 7 były 6s i 6s Plus :)

 • Stefan P.

  Zainteresowani powinni być tylko maklerzy i akcjonariusze ;)

 • ekw11

  No jak dostępne, jak premiera jutro w USA. Tylko pre-ordery

 • Mas

  Praktycznie każdy nowy iPhone jest bestseller bestsellery. Wystarczy rozejrzeć się po ulicy ile osób je ma… a za granicą w Londynie itp to juz co druga osoba bo dla nich taki telefon to nie jest takim dużym wydatkiem… Ja czekam aż w naszym TM wejdzie do sprzedaży ;)

 • Anton

  Po co pyszczyć na IP? Towar jest wart tyle, ile kupiec jest gotowy za niego zapłacić. Bo co, nie jest wart takiej kasy? A firmowe adidasy z Bangladeszu lub np dżinsy? Jak jest ich realna wartość? Tyko nie pieprzcie mi o jakości, bo w swoim życiu przerobiłem mnóstwo ciuchów. Ile trzeba zapłacić za trampki Converse w których wielu z was biega? Kupuję Lee Cooper za 1/3 Conversów i wytrzymują o niebo dłużej. Nadpłacacie za markę, tak samo jak w przypadku produktów Apple.

 • PickYourName

  iPhone co by nie mówić to dobry sprzęt. A jak już było wspomniane na zachodzie w porównaniu do zarobków to nie jest taki ogromny wydatek. U nas cena wersji z większą ilością pamięci to blisko średnia krajowa. I to też ma wpływ na postrzeganie marki.

 • robert

  iphon nigdy nie był ,, problemem,,…problemem jest jego cena…………mozna wytykać jego niedoskonałosci, śmiać sie z ios ,ale na chwile obecną nie ma nic lepszego do biznesu .

 • Tomasz Salich

  Pewnie że to nie przypadek – nie chcą robić przykrości konkurencji :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona