Tak miała wyglądać Lumia 750

Marka Lumia jest już w zasadzie martwa. Microsoft wyprzedaje zapasy magazynowe i nie ma co liczyć na pojawienie się nowych smartfonów – mimo że w przygotowaniu było jeszcze kilka modeli. Jak na przykład Lumia 750, której zdjęcie wyciekło właśnie do sieci.

Urządzenie ma charakterystyczną dla Lumii x50 bryłę. Jednak w przeciwieństwie do jej przedstawicieli, którzy zadebiutowali na rynku i jako jedyny smartfon z tej serii, Lumia 750 miała zostać wyposażona w diodę doświetlającą na przodzie. Na górze zaprojektowano też podobnie wyglądający głośnik, jak w Lumii 650. Nie zabrakło również – standardowo – oczka kamerki, czujników oraz loga producenta. Dolna ramka pozostała niezagospodarowana.

Microsoft Lumia 750

Microsoft Lumia 750

Dawno temu (w lipcu 2015 roku) do sieci przedostała się natomiast sama specyfikacja Lumii 750. Miały się na nią składać m.in. 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 1,2 GHz z układem graficznym Adreno 305, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej (+microSD), aparat główny 8 Mpix z optyką Zeiss, autofokusem, diodą doświetlającą oraz możliwością nagrywania wideo w jakości Full HD przy 30 kl/s, kamerka 5 Mpix na przodzie, akumulator o pojemności 2650 mAh oraz oczywiście system operacyjny Windows 10 Mobile.

*Na zdjęciu wyróżniającym Microsoft Lumia 550

Źródło: Phone Radar

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona