Ważne

Relacja live z premiery iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus

Jeśli podobnie jak ja macie już dość plotek i przecieków dotyczących iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus, z pewnością wyczekujecie dzisiejszego wieczoru. O godzinie 19 polskiego czasu rozpocznie się konferencja prasowa, na której Apple zaprezentuje swoje smartfonowe nowości. Możecie ją śledzić razem z nami!

Jak oglądać streaming z konferencji?

Sytuacja jest bardzo prosta w przypadku użytkowników urządzeń z iOS (iPada, iPhone’a i iPoda Touch z iOS 7 lub nowszym, przy wykorzystaniu Safari), komputerów Mac (OS X 10.8.5+) lub Apple TV (2,3 i 4 gen., 6.2+) oraz posiadaczy komputerów z Windowsem 10 i przeglądarką Edge. Wtedy, z poziomu urządzenia, wystarczy wejść na stronę eventu (klik).

Sprawa nieco komplikuje się, jeśli korzystamy z urządzeń z Windowsem wcześniejszej wersji niż 10, Linuxa lub Androida. Wtedy należy skorzystać z programu VLC (plik -> otwórz strumień w sieci) i wkleić następujący link:

http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436/1609lijbsdfvoihbadfvohbsdfvljhb/master/4500/4500.m3u8?t=YWxpc2FtaXg=

Pamiętajcie, konferencja startuje już o 19! A jeśli byście się chcieli ze mną zobaczyć, wieczorem jestem dziś w warszawskiej Chwili!

[livedojo id=”9″]

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona