Ruszyły beta testy aplikacji Samsung S Note na Androida

W ostatnim czasie część producentów decyduje się na udostępnianie swoich aplikacji szerszemu gronu odbiorców. Samsung również zalicza się do tego grona i od pewnego czasu z Google Play możemy pobierać jego autorskie aplikacje, np. Samsung Music, Samsung Voice Recorder czy S Health. Jest to interesujący ruch ze strony producentów, jednak czy opłacalny? O tym przekonamy się po pewnym czasie. 

Upublicznienia autorskich rozwiązań w postaci aplikacji niesie ze sobą wiele możliwości. Jedną z nich jest ułatwiony proces aktualizacji danego programu bez konieczności wydawania aktualizacji dla całego systemu. Drugą, ważną opcją jest prezentacja rozwiązań i zachęcenie do zakupu urządzenia danej marki, w którym program ten jest preinstalowany.

Aplikacja S Note jest dobrze znana posiadaczom smartfonów z serii Galaxy Note. Teraz trafia ona do sklepu Google Play. Dzięki rozbudowanym możliwościom, jest to jeden z najbardziej, o ile nie najbardziej rozbudowany i uniwersalny notatnik w świecie Androida.

Jeśli chcesz przekonać się o możliwościach S Note i wziąć udział w testach beta, pobierz ją z linku, klikając tutaj. Uczestnictwo w programie beta wiąże się z akceptacją wystąpienia błędów w działaniu programu.

Źródło: sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • Dariusz

    Próbowałem na 4 telefonach ,na żadnym nie idzie tego zainstalować

  • Robert

    „Aplikacja jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.”. Czemu? Mam Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

  • Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją. – Ciekawe… Xperia Z2. Chyba czas się wybrać na apkmirror.

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona