Ważne

Ruszyły beta testy aplikacji Samsung S Note na Androida

W ostatnim czasie część producentów decyduje się na udostępnianie swoich aplikacji szerszemu gronu odbiorców. Samsung również zalicza się do tego grona i od pewnego czasu z Google Play możemy pobierać jego autorskie aplikacje, np. Samsung Music, Samsung Voice Recorder czy S Health. Jest to interesujący ruch ze strony producentów, jednak czy opłacalny? O tym przekonamy się po pewnym czasie. 

Upublicznienia autorskich rozwiązań w postaci aplikacji niesie ze sobą wiele możliwości. Jedną z nich jest ułatwiony proces aktualizacji danego programu bez konieczności wydawania aktualizacji dla całego systemu. Drugą, ważną opcją jest prezentacja rozwiązań i zachęcenie do zakupu urządzenia danej marki, w którym program ten jest preinstalowany.

Aplikacja S Note jest dobrze znana posiadaczom smartfonów z serii Galaxy Note. Teraz trafia ona do sklepu Google Play. Dzięki rozbudowanym możliwościom, jest to jeden z najbardziej, o ile nie najbardziej rozbudowany i uniwersalny notatnik w świecie Androida.

Jeśli chcesz przekonać się o możliwościach S Note i wziąć udział w testach beta, pobierz ją z linku, klikając tutaj. Uczestnictwo w programie beta wiąże się z akceptacją wystąpienia błędów w działaniu programu.

Źródło: sammobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona