Ważne

Promocja: LG G5 w autoryzowanym sklepie LG na Allegro za 1999 złotych, a do tego karta microSD 16GB

Ceny tegorocznych flagowców sukcesywnie spadają. Czasami jednak nadarzy się okazja, żeby wyrwać któryś model jeszcze taniej. Tak jest właśnie teraz z LG G5.

W autoryzowanym sklepie LG na Allegro (za sprzedaż odpowiedzialny jest Komputronik) można kupić tegorocznego flagowca Koreańczyków za 1999 złotych. Wcześniej dostępna była zarówno wersja srebrna, jak i złota, ale obecnie ostała się już tylko ta ostatnia. W puli zostało jeszcze 140 sztuk (do tej pory sprzedano 10). Do każdego egzemplarza dorzucana jest również karta microSD o pojemności 16GB.

Jeśli promocja przypadła Wam do gustu i zastanawiacie się, czy warto zainwestować w LG G5, to zachęcam Was do zapoznania się z jego recenzją oraz fotograficznym porównaniem z Huawei P9 oraz z Samsungiem Galaxy S7. Warto też zauważyć, że obecnie jest to najlepsza oferta na rynku – inne sklepy z elektroniką sprzedają smartfon około 250-300 złotych drożej.

Pamiętajcie też, że razem z LG G5, Koreańczycy wypuścili na rynek LG Friends. W Polsce dostępne są: LG Cam Plus (299 złotych), LG 360 Cam (1199 złotych), LG Hi-Fi Plus (~700 złotych) oraz LG 360 VR (1199 złotych).

Dzięki Łukasz!

Źródło: Allegro

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona