Samsung zaczął sprzedawać w USA odnowione ex-flagowce

Nie dopiero w przyszłym roku, a już teraz Samsung uruchomił program, w ramach którego klienci mogą kupić odnowione ex-flagowce. Ale tylko wybrane, ponieważ w ofercie nie ma Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus.

Przynajmniej na razie program ograniczony jest do terenu Stanów Zjednoczonych. Amerykanie mogą wybrać jeden z sześciu ex-flagowców: Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 3 lub Galaxy Note 4. Obniżka ceny jest zależna od konkretnego egzemplarza, ale sięga nawet 265 dolarów, czyli równowartości ~1040 złotych.

Smartfony dostępne są tylko w oficjalnym sklepie Samsunga – nie można ich kupić u operatora. Jest jeszcze jeden haczyk: urządzenia przygotowane są do współpracy z kartami SIM tylko amerykańskich sieci (Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint), tzn. mają simlocka.

Samsung odnowione ex-flagowce Stany Zjednoczone USA

Według zapewnień producenta, każde urządzenie zostało wcześniej dokładnie sprawdzone i odnowione w odpowiedni sposób. Klienci otrzymają też całkowicie nowy zestaw słuchawkowy i dedykowaną ładowarkę. Smartfony objęte są również roczną gwarancją – tak, jak nowe egzemplarze.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy program zostanie rozszerzony na inne rynki.

Źródło: SamMobile

Komentarze

 • Longmanus

  S6 edge refurbished za 450 usd…?, biorąc dodatkową poprawkę na ceny i promocje w Stanach ?,
  z simlockiem ?, ktoś się spił ew. za duża kreska mu wyszła…

 • johhny

  Okazuje się, że NOTE7 też będą “odnowionymi flagowcami.” Dwa dni po premierze.

  • dred

   ??????

   • Longmanus

    Dobre ! ;D, co zabawniejsze prawdziwe, przecież duża część będzie ponownie otwierana by wymienić baterię. Ktoś u Sammy’ego się zdrowo …. zdenerwował ;-)

 • Generau

  Sam trzyma świat za krocze. Wciśnie cokolwiek nawet amerykom. Póki co kontentuję się drogimi telefonami:)

  • Artur Węgliński

   Im to każdy wszystko wciśnie, gorzej jak się zorientują że ich oszukano wtedy milionowe odszkodowania.

 • stark2991

  Stare telefony w nieopłacalnych cenach

 • edog

  “Odnowione” tablety Tab S2 (8/9,7 LTE – po sieciówki) Samsung od dawna sprzedaje w East-Block”u. Najzabawniejsze, że nie wiedzą o tym szczęśliwi nabywcy, którzy są przekonani, że kupili “fabrycznie nowy” tablet. :-) Dowody? Poszukajcie w sieci.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona