Wyciekły zdjęcia prasowe Xperia XZ oraz Xperia X Compact

Tuż przed oficjalną premierą, jaka ma odbyć się na targach IFA 2016, do internetu przedostały się zdjęcia nowych smartfonów Sony. Na grafikach możemy zobaczyć Xperię XZ oraz Xperię X Compact.

Zdjęcia urządzeń przedostały się do sieci tuż przed oficjalną premierą urządzeń. Będzie ona miała miejsce na targach IFA w Berlinie – dziś o godzinie 13. Właściwie na temat Xperia XZ oraz Xperia X Compact wiemy już wszystko, trudno więc spodziewać się, aby Sony miał jakieś asy w rękawie. Wcześniej poznaliśmy już specyfikację serii X Compact.

Teraz zaś mamy pełną wiedzę na temat tego, jak będą wyglądały najnowsze telefony japońskiej firmy. Z ciekawostek, na jakie można zwrócić uwagę – telefony najprawdopodobniej pojawią się wraz z oficjalnymi obudowami chroniącymi smartfony. Obudowa dla Xperia XZ oraz Xperia X Compact ma przezroczystą, matową szybkę, którą będzie można otwierać.

xperia-xz3 xperia-xz2

To już właściwie wszystko, co można powiedzieć o nowych telefonach. Nieznana jest jeszcze cena urządzeń, ani ich dostępność w sklepach. Czekamy na rychłą premierę, a mnie spodobał się komentarz, który ktoś zamieścił pod zdjęciami nowych smartfonów firmy Sony. Jak słusznie zauważył jeden z internautów – “Xperia X, XZ, Moto X, Z… Na Boga, czemu tak nienawidzicie Y?” Tym optymistycznym akcentem zamykam niniejszy wpis ;)

Źródło: XperiaBlog

Komentarze

 • Andrzej

  Ciekawe czy ta otwierana szybka to nie jest taka reakcja producenta na latwo rysujacy się gg5

  • abc def

   Po prostu chodzi o to że jak spadnie to szkło rozsypie się w środku i będzie można sobie puzzle poukładać.

 • Damian R

  W tym flip cover ta xperia wygląda jak jakiś powerbank, zwłaszcza z tyłu.

 • ostojan

  Wygląda jak Lumia 735 :D

 • LooK

  Brzydkie to…

 • Na spiders web są pierwsze wrażenia

 • Blest

  Niezły kloc

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona