Ważne

ZTE pokaże na IFA 2016 nowy smartfon dla melomanów

Producenci starają się przykładać uwagę do wszystkich aspektów swoich smartfonów. Nie inaczej robi ZTE, które dba również o jak najlepszą jakość dźwięku (czego przykładem jest choćby Axon 7). Chińczycy nie spoczywają jednak na laurach i na IFA 2016 zaprezentują kolejny smartfon dla melomanów.

Na plakacie, zapowiadającym konferencję ZTE, która ma mieć miejsce 1 września w godzinach 14:30-15:30, znalazł się slogan: right hear, right now. Jak wiadomo, poprawnie powinien on brzmieć: right here, right now. Producent, poprzez zabawę słowem, chce nam jednak zwrócić uwagę, że chodzi o dźwięk. Wrażenie to wzmacnia fala, która odchodzi z obu stron wyrazu hear.

Adam Zeng, CEO ZTE, powiedział też, że na wszystkie produkty wpływ mają sami użytkownicy, którzy nie szczędzą swojego feedbacku:

Społeczność naszych fanów odgrywa ogromną rolę w tworzeniu nowych smartfonów, ponieważ dostarcza ona cennych wskazówek, które pomagają zainspirować i zmotywować nasz zespół. Rezultatem jest portfolio produktów, które są nowatorskie, posiadają innowacyjne funkcje oraz najnowsze technologie.

I nie są to puste słowa. Warto w tym miejscu przypomnieć, że ZTE zorganizowało konkurs, w którym to użytkownicy pomogą stworzyć nowe urządzenie, a najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Projekt jednak wciąż trwa i nie należy się spodziewać jego efektów już na IFA 2016 (najprędzej na CES 2017 lub MWC 2017).

Cały czas pozostaje więc zagadką, jaką nowość ZTE przywiezie do Berlina za kilka dni. Kto wie, może jest to Axon 7 Mini?

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona