Ważne

ZTE Axon Max 2 zdradził swoją specyfikację techniczną

W GFXBench dostrzeżono właśnie następcę ZTE Axon Max. Smartfon nie straci swojego największego atutu, czyli 6-calowego wyświetlacza. Jednak pozostała specyfikacja – zgodnie z oczekiwaniami – doczeka się solidnego odświeżenia.

Jak już wspomniałem, ZTE Axon Max 2 – bo pod taką nazwą najpewniej zadebiutuje ten smartfon (na razie ukrywa się pod oznaczeniem kodowym ZTE C2017) – został wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920, ppi=367). W poprzedniku zastosowano ekran AMOLED, więc możemy się domyślać, że następca również otrzyma wykonany w tej technologii panel.

Jednostką centralna w ZTE Axon Max 2 jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506. Duet ten wspiera 4GB RAM. Na pliki użytkownika przeznaczono natomiast 64GB pamięci wewnętrznej. Na razie brak informacji o możliwości jej rozszerzenia, aczkolwiek nie powinno zabraknąć obsługi kart microSD.

Co ciekawe, zarówno aparat przedni, jak i ten, na tyle ma mieć rozdzielczość 12 Mpix (lub 13 Mpix) i nagrywać wideo w rozdzielczości 4K. Listę parametrów ZTE Axon Max 2 uzupełnia jeszcze NFC oraz żyroskop. Na pewno nie zabraknie też czytnika linii papilarnych.

Smartfon ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow, oczywiście z autorską nakładką producenta, MiFavor 4.0 UI.

ZTE Axon Max 2 w GFXBench

ZTE Axon Max 2 w GFXBench

*Na grafice wyróżniającej ZTE Axon Max

Źródło: GFXBench

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona