Ważne

Acer też pokaże smartwatch na IFA 2016

Targi IFA 2016 będą prawdziwą gratką dla wszystkich fanów wearables. Do Berlina swoje propozycje mają przywieźć m.in. Samsung i Asus. Teraz okazuje się, że do tego grona dołączy również Acer.

Według najnowszych doniesień z Chin, tajwański producent zamierza zaprezentować high-endowy smartwatch, ukierunkowany na rynek gamingowy oraz kilka innych, inteligentnych wearbles. O ile te ostatnie raczej nie wyróżnią się nadzwyczajnie na tle podobnej konkurencji, to już ww. zegarek z pewnością ma szanse. Ciekawe, jakie rozwiązania zastosowano w tym urządzeniu oraz w jaki sposób ułatwi/wzbogaci on rozgrywkę.

Na targach IFA 2016 również Samsung oraz Asus zaprezentują swoje smartwatche. W przypadku Koreańczyków ma to być Gear S3, natomiast Tajwańczycy przyjadą do Berlina z ZenWatch 3. Co ciekawe, zarówno ww. dwójka, jak i Acer, zaplanowali konferencje na 31 sierpnia. Oznacza to, że tylko w jednym dniu zobaczymy co najmniej trzy warte uwagi nowości.

Wcześniej jednak nasz wzrok może przykuć Xiaomi. Jeśli wierzyć plotkom, już jutro zobaczymy pierwszy w portfolio tego producenta smartwatch.

Źródło: DigiTimes

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona