Ważne

Wybrane modele Microsoft Surface Pro 4 15% taniej, a do tego kupon o wartości 220 zł na kolejne zakupy

Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji, co oznacza, że lada chwila dzieciaki spakują plecaki i ruszą ponownie do szkoły. Dzisiaj nie wystarczą im jednak tylko książki, zeszyty i długopisy. Potrzebne są różne pomoce naukowe oraz dobry sprzęt, na którym będzie można pisać prace i przygotowywać prezentacje na zajęcia. Idealnie do tego nada się na przykład Surface Pro 4. Microsoft obniżył ceny wybranych wariantów i jeszcze daje bon na kolejne zakupy.

W promocji można kupić dwie najsłabsze wersje, tj. z procesorem Intel Core m3, 4GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej oraz z Intelem Core i5, 4GB RAM i 128GB przestrzeni na pliki użytkownika. Ich normalna cena wynosi – odpowiednio – 4499 i 4999 złotych. Teraz jednak trzeba za nie zapłacić – odpowiednio – 3829 i 4249 złotych. Oznacza to, że w kieszeni klienta pozostanie – odpowiednio – 670 lub nawet 750 złotych. Ładne sumki, prawda?

Do tego każdy, kto zdecyduje się na nabycie jednego z ww. Surface Pro 4, otrzyma bon o wartości 220 złotych, do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w sklepie Microsoftu. Oferta jest bogata, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Promocja trwa do 28 sierpnia włącznie.

Źródło: Microsoft

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona