Ważne

Sprzedaż iPhone’a 7 ruszy dopiero pod koniec września?

Pojawiły się kolejne informacje, według których sprzedaż nowego flagowca firmy Apple rozpocznie się dopiero w drugiej połowie września. Nawet jeżeli premiera iPhone’a 7 będzie miała miejsce 7 września, telefon nieprędko trafi do sklepów.

Ostatnie doniesienia zdają się potwierdzać scenariusz:

  • premiera iPhone 7 – 7 września
  • początek przedsprzedaży – 9 września

Kiedy jednak telefon faktycznie znajdzie się na półkach sklepowych? Według ostatnich informacji – nie wcześniej, jak 23 września. Do internetu wyciekły informacje amerykańskiej sieci komórkowej AT&T, która dotyczy godzin pracy pracowników firmy. Właśnie na 23 września przewidywany jest znacznie większy ruch w sprzedaży. Możliwe, że właśnie ze względu na wprowadzenie iPhone’a 7.

Jeżeli wierzyć podanym informacjom, iPhone nie pojawi się w sprzedaży 16 września, ale nieco później. Do Polski telefon trafi z pewnością jeszcze później – być może zobaczymy go na półkach sklepowych na początku października. Oczywiście, smartfon będzie można też zamawiać z poziomu polskiej wersji strony internetowej Apple. Znajdą się i tacy, którzy w celu szybszego kupna urządzenia będą pielgrzymować do Niemiec, gdzie znajdują się najbliższe sklepy Apple Store.

Źródło: MacRumors

Komentarze

  • kamil

    no i super:) :)::):) już widzę te kolejki i listy :):):) lepsze to jest niż premiera nowego hitu w kinie:)

    • Guest

      Już nie ma kolejek. Apple wprowadziło preordery w internecie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona