Ważne

Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH – wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo

Tym razem informacja skierowana do węższego grona naszych odbiorców, będących zarazem użytkownikami urządzeń firmy Tech Sterowniki. W wakacyjnym konkursie możecie wygrać tablet Lenovo lub iPhone’a. Zadanie konkursowe do trudnych nie należy, zatem warto spróbować swoich sił w walce o wygraną. Poniżej szczegóły.

Firma Tech Sterowniki zaprasza wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania są: tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB oraz smartfon Apple iPhone SE 16, o łącznej wartości 3500 zł. Aby móc walczyć o cenne nagrody, należy nagrać krótki film w oryginalny sposób prezentujący urządzenie firmy TECH. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 8 września 2016 roku.

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • Nagrać swoim smartfonem, aparatem lub kamerą krótki film, w którym w niebanalny sposób zostanie zaprezentowane urządzenie firmy TECH.
  • Wgrać filmik na YouTube, dodając w tytule hasło: „Konkurs TECHnologicznie nakręceni”, a w opisie filmiku link prowadzący do strony konkursowej: http://www.techsterowniki.pl/konkurs.
  • W zakładce: „Zgłoś film” podać link do wstawionego filmiku wraz z mailem, na który ma zostać wysłana informacja o akceptacji zgłoszenia.

Prace konkursowe mogą nadsyłać wszystkie pełnoletnie osoby, które są posiadaczami urządzeń firmy TECH. Filmiki mogą być dowolnej długości, nie ma też ograniczenia co do ilości przesłanych materiałów. W konkursie liczy się kreatywność i zaangażowanie. Przez cały okres trwania zabawy można udostępniać filmik znajomym i zbierać głosy na swoją pracę konkursową.

TECHnologicznie-nakręceni

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Multimedialny tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB trafi w ręce tego uczestnika, którego filmik uzyska najwięcej wyświetleń, a 4-calowy telefon Apple iPhone SE 16 GB do osoby, która zdaniem Jury przygotowała najciekawszy materiał.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 8 września 2016 roku w samo południe. Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.techsterowniki.pl/konkurs.

W razie dodatkowych pytań albo problemów technicznych kontakt pod adresem: [email protected]

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wpis powstał przy współpracy z firmą Tech Sterowniki

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona