Ważne

Smartwatch Meizu na tym zdjęciu nieco różni się od dotychczasowych koncepcji

Wiele wskazywało na to, że 10 sierpnia zadebiutuje pierwszy smartwatch od Meizu. Chińczycy jednak nie mieli tego w planach, ponieważ w tym dniu zobaczyliśmy tylko Meizu M3E. Mimo to temat zegarka nie cichnie, a nawet pojawiają się kolejne doniesienia na jego temat. Jak to zdjęcie.

Na pierwszy rzut oka nie można powiedzieć, żeby urządzenie czymkolwiek się wyróżniało. Ot, metalowa koperta z nazwą producenta i dwoma przyciskami z lewej strony oraz skórzany pasek. Całość dość mocno przypomina klasyczny zegarek. Ale chyba aż za bardzo.

Niektórzy producenci starają się tworzyć smartwatche, które wyglądem będą nawiązywać do swoich analogowych odpowiedników. W tym przypadku większość zapewne powiedziałaby jednak, że jest to właśnie ten ostatni, a nie inteligentny zegarek. Wiarygodność tego zdjęcia podważa również fakt, że logo producenta jest przekrzywione, a to już wzbudza podejrzenia. Nawet, jeśli jest to jeszcze prototyp.

Na koniec, żeby tego było jeszcze mało, ostatnio pojawiły się grafiki, rzekomo przedstawiające smartwatch Meizu. Urządzenie na nich wygląda nieco inaczej, niż to na zdjęciu powyżej. W oczy przede wszystkim rzuca się, że na kopercie jest o jeden przycisk za mało/za dużo (zależy z której perspektywy spojrzeć) i wszystkie są okrągłe.

Zapewne jeszcze dużo usłyszymy na temat smartwatcha Meizu, zanim ten w końcu zadebiutuje. Teraz jednak, gdy minął 10 sierpnia, trudno określić, kiedy mogłoby się to stać.

Źródło: GizmoChina, Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona