Ważne

Zależy Wam na świetnej jakości audio w smartfonie? Zainteresujcie się LG V20

Podczas gdy pojawia się coraz więcej informacji na temat tego, że Apple chce usunąć 3.5 mm jacka audio ze swoich smartfonów, LG obiera zupełnie przeciwną taktykę. W ofercie firmy wkrótce zadebiutuje sprzęt, którego możliwości audio powinni docenić melomani – w jeszcze wyższym stopniu, niż miało to miejsce w LG V10.

W LG V10 zastosowano 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy, dzięki któremu jakość odtwarzanego dźwięku była naprawdę rewelacyjna. Choć słoń nadepnął mi na ucho, po włączeniu Tidala HiFi, zdecydowanie było słychać różnicę względem innych modeli. Tymczasem w jego następcy, LG V20, producent postanowił pójść jeszcze dalej.

Koreański koncern oficjalnie już zapowiedział, że przy współpracy z ESS dostarczy na rynek smartfon o jeszcze lepszych możliwościach audio, a co za tym idzie – jeszcze wyższej jakości odtwarzanego dźwięku. Wszystko za sprawą współpracy z firmą ESS i zapewnieniu 32-bitowego przetwornika HiFi Quad DAC.

Za jego sprawą do użytkownika ma docierać dźwięk o jeszcze lepszej jakości, jeszcze bardziej wyraźny i klarowny, głównie dzięki zredukowaniu – aż o połowę – hałasu z otoczenia względem tradycyjnych smartfonowych przetworników.

LG V20 ma być również pierwszym smartfonem działającym pod kontrolą Androida w wersji 7.0 Nougat.

Premiera LG V20 już 6 września.

źródło: androidcentral

Komentarze

 • ko_sz

  Brzmi obiecująco. Mam nadzieję, że nie spartolą designu. V10 się wyróżniał i na dobre mu wyszło. Mam nadzieję że nie pójdą w ślady Samsunga i ujednolicą wzornictwo z serią G. Obecny wygląd G zwodzi.

 • W temacie

  Czekamy na oficjalny wyglad i kolory. Czarny v10 byl strasznie nudny a bialy ze zlotem zbyt damski. Drugi wyswietlacz nawet spokk, ale 2 frontowe kamery to lipa, w G5 lepiej to zrobili.

 • stark2991

  W takim razie z automatu można doliczyć parę stówek do ceny. Ale pewnie będzie to najlepszy muzyczny telefon na rynku

 • DamGal

  Robi się coraz ciekawiej. LG V10 kosztował u nas na strat mniej niż 3000 zł. Jeśli cena się utrzyma, lub nieznacznie wzrośnie, to potraktuję nową słuchawkę od LG jako potencjalnego następcę mojego Note 4.

 • Damian P.

  Jak nie zapakują zbyt małej baterii to będzie dobrze. Chociaż i tak pewnie poczekam na ruch ze strony xiaomi, jak wypadnie xiaomi mi Note 2 przy lg v20.

  • Gdf

   Bateria bedzie miala 4000mah

   • Damian P.

    Plotki mówiły, że Note 7 też ma mieć baterię 4000mah. I co? ;-) poczekamy, zobaczymy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona