Wiko VIEW

Samsung Galaxy A4 ponownie daje o sobie znać. Premiera coraz bliżej

Pierwsze i w sumie jedyne jak do tej pory informacje na temat Galaxy A4 pojawiły się na początku maja. Od tamtej pory minęły więc już trzy miesiące, w czasie których temat przycichł. Teraz jednak powrócił jak bumerang. Premiera smartfona musi czaić się tuż za rogiem.

Tym razem Galaxy A4 dostrzeżono w Wi-Fi Alliance. Agencja zarejestrowała kilka wersji o następujących oznaczeniach kodowych: SM-A430FD, SM-A430L,SM-A430X, SM-A430S and SM-A430K, co daje nam podgląd, na jakie rynki trafi ten model.

Samsung Galaxy A4 w Wi-Fi Alliance

Samsung Galaxy A4 w Wi-Fi Alliance

O nim samym natomiast wciąż nie wiemy zbyt wiele, ponieważ jak wspomniałem, przecieków na temat Galaxy A4 dotychczas pojawiło się jak na lekarstwo. Jedyne, co można uznać za w miarę pewne to to, że smartfon zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz (o czym doniosła nam Zauba), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac oraz system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow.

Pozostała specyfikacja pozostaje zagadką. Jeśli jednak Galaxy A4 przygotowuje się do rynkowego debiutu, to za chwilę powinien trafić do baz benchmarków. A te bardzo hojnie dzielą się z nami zdobytymi informacjami i listą parametrów nadchodzących nowości.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy A5 2016

Źródło: PriceRaja przez SamMobile

Komentarze

 • Paweł

  Dotąd ta linia miała sens:
  A3 – 4,7
  A5 – 5,2
  A7 – 5,5
  A8 – 5,7
  A9 – 6
  Po co to psują? Moim zdaniem A4 powinien otrzymać wyświetlacz 5-calowy, tym bardziej że wcale nie jest on lepszy niż tegoroczny A7 :(

  • Longmanus

   Sensu nie ma, true – ale być może tworzy nową linię – A4, A8, A12 ? ;-)
   Tak swoją drogą taka A5’ka z 7870 zamiast 7580 i 5,5 cala zamiast 5,2 /za to pewnie w HD only/,
   to wcale nie był by taki głupi telefon…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona