Ten iPhone 7 będzie naprawdę drogi

Nie, nie dostaliśmy specjalnych informacji na temat oficjalnej ceny iPhone’a 7. Chociaż, z drugiej strony, można przypuszczać, że telefon, który swoją premierę będzie miał we wrześniu, opróżni portfele wielu klientów. Zamiast tego już dzisiaj można zamówić iPhone’a 7 z diamentami. Za – bagatela – 1,3 mln dolarów.

Kto bogatemu zabroni? Może zdrowy rozsądek? Firma Brikk postanowiła przygotować dla swoich klientów specjalną ofertę. Mimo że iPhone 7 nie jest jeszcze dostępny na rynku, nie było nawet jego premiery, Brikk już ma go w swojej ofercie. Oczywiście, nie fizycznie. Smartfon firmy Apple pojawi się dopiero we wrześniu tego roku. Brikk natomiast już dzisiaj proponuje nam kupno telefonu inkrustowanego brylantami wysokiej jakości.

Ceny są przystępne. Od 5 tys. dolarów do wspomnianej już sumy 1,3 mln dolarów. Wariantów też jest sporo. Możemy zamówić iPhone’a 7 całego w złocie (w prawdziwym złocie), w różowym złocie, platynie, małych brylantach i wielkich brylantach. Możemy też zamówić sobie specjalne logo, które zostanie specjalnie dla nas stworzone i wygrawerowane na posiadanym przez nas telefonie.

Sprzedaż rusza dopiero w październiku, ale z pewnością kilku jeleni klientów się znajdzie. Swoją drogą, jeżeli mam być szczery, oferowane przez Brikk pomysły na inkrustację tylnej obudowy iPhone’a 7 są moim zdaniem po prostu brzydkie. Ale może się nie znam. Z pewnością też nie mam pieniędzy na kupno takiego smartfona.

Źródło: LuxuryLaunches

Komentarze

 • Sebastian

  Ale niektórzy z rządu mogą sobie pozwolić na taki telefon.

  • twoj stary

   donald zbrodniarz i zlodziej tusk

 • Tomasz Salich

  Nie rozumiem o co chodzi z tym “zdrowym rozsądkiem”. Przecież to jest telefon dedykowany dla ludzi z taką ilością pieniędzy że kwoty nie mają już znaczenia. Równie dobrze jakieś dziecko z etiopii mogłoby powiedzieć że zdrowy rozsądek powinien Ci zabronić kupić, nie wiem, słuchawki za 120zł bo ono za te pieniądze będzie miało jedzenia na miesiąc. To jest zupełnie inny wszechświat i najlepiej jest po prostu zaakceptować skrajnie różne prawa nim rządzące ;) Pozdro!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona