Ważne
Wiko VIEW

Galaxy Tab S2 8.0 Wi-Fi w końcu doczekał się aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow

Samsung już udostępnił aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow posiadaczom tabletów Galaxy Tab S2 w wersji 9,7- i 8-calowej. Niestety, trafiła ona wyłącznie do użytkowników wariantów z LTE. Dzisiaj natomiast rozpoczął się proces przekazywania nowej wersji systemu użytkownikom 8-calowego Galaxy Tab S2 z samym Wi-Fi.

Jeden z Czytelników poinformował nas, że jego 8-calowy Galaxy Tab S2 SM-T710 dostał właśnie aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow. Paczka z nowym systemem ważyła 982,98MB i została udostępniona przez OTA (Over-The-Air).

Samsung Galaxy Tab S2 8.0 Wi-Fi Android 6.0.1 Marshmallow

Samsung Galaxy Tab S2 8.0 Wi-Fi Android 6.0.1 Marshmallow

Jeśli więc i Wy należycie do grupy użytkowników 8-calowego Galaxy Tab S2 w wersji z samym Wi-Fi (bez LTE), to sprawdźcie, czy na ekranach Waszych tabletów również pojawiło się powiadomienie o pojawieniu się możliwości pobrania i zainstalowania Androida 6.0.1 Marshmallow.

Pamiętajcie tylko, żeby bateria była naładowana do co najmniej 50%. Zaleca się także wcześniej utworzyć kopię zapasową, ponieważ po aktualizacji warto przywrócić ustawienia fabryczne, aby wszystko hulało, jak trzeba.

Dzięki Dawid za info i screen!

Komentarze

 • kiniutek

  Czy po aktualizacji można sformatować kartę jako pamięć wewnętrzną ?

 • fiifii

  when Andr. 6.0.1 on Galaxy Tab S 10.1 ?

  • Paweł

   Propably this month, maybe on september.
   Tab S is 10,5 inch device of course :)

 • facikk

  Czy jest sens dopłacać ok. 200 zł w przypadku Tab S2 to tych odświeżonych wersji VE?

 • pietrex

  Dzisiaj zaktualizowałem. Odradzam jeśli jesteście przywiązani do efektów odblokowywania ekranu – w 6.0 je z kompletnie dla mnie niezrozumiałego powodu skasowano. Na razie innych różnic nie widzę oprócz paru zmian w kolorach.

 • Mr.Owl

  Pobieram, jestem ciekaw jak z płynnością i co nowego zostało wprowadzone

 • mico11

  Co kupić : S2 8.0, S2 8.0 odświeżony czy iPad mini 4?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona