Ważne

UMi Super będzie jeszcze bardziej „super”

Bardzo chętnie wyrażacie swoje opinie pod każdym artykułem na temat UMi Super. Widać więc, że model ten Was zainteresował, choć jednocześnie trzeba też zaznaczyć, że nie wszyscy się nim zachwycili. Zarówno dla jednych, jak i drugich UMi szykuje coś jeszcze bardziej Super.

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia kolejnego smartfona UMi, który także zostanie opatrzony dopiskiem Super – widać go nawet na obudowie. Możliwe jednak, że w ten sposób zaznaczono tylko prototyp, a na produkcie finalnym w tym miejscu znajdzie się – tradycyjnie – logo producenta.

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego w opisie widocznych powyżej zdjęć znajduje się wyraz Edge, to już tłumaczę. Jakiś czas temu doszły nas słuchy, że UMi pracuje nad takim smartfonem. Wśród komponentów, jakie Chińczycy mają zastosować w tym modelu, znalazł się również zapis o podwójnym aparacie głównym. Bardzo możliwe więc, że w obu przypadkach mowa jest o jednym i tym samym urządzeniu.

Bez względu na to, pod jaką nazwą trafi na rynek ten smartfon, i tak będzie nader interesującą propozycją. UMi w takiej pozycji na pewno zdecyduje się na bardzo dobre podzespoły, więc nie powinniśmy czuć się zaskoczeni, jeśli na liście parametrów technicznych znajdzie się jakiś mocny procesor MediaTeka w towarzystwie 3 GB lub 4 GB RAM, a do tego sporo pamięci wewnętrznej.

Źródło: GizChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona