Ważne

Virgin Mobile i Mobile Vikings też dają bonusy za zarejestrowanie numeru

Czwórka naszych polskich gigantów, czyli Play, Orange, Plus i T-Mobile, już ogłosiła, jakie przygotowała wabiki, aby użytkownicy prepaidów ruszyli do salonów i zarejestrowali swoje numery. Teraz natomiast swoją ofertę przedstawiła dwójka najpopularniejszych w naszym kraju wirtualnych operatorów: Virgin Mobile i Mobile Vikings. Jeśli jesteście klientami jednego z nich, zobaczcie, jakie gratisy możecie otrzymać w zamian za udostępnienie swoich danych.

Virgin Mobile

W zamian za zarejestrowanie numeru, klienci tej sieci otrzymają zwrot w wysokości 50% wartości pakietu, z którego będą korzystać w kolejnych dwóch miesiącach. Dotyczy to ofert: #PełenLuz, #BezLimitu, #Najlepiej, #DlaMnieSuper. Użytkownicy mogą tym samym zaoszczędzić (w zaokrągleniu) od 30 do nawet 60 złotych.

Aby zarejestrować kartę SIM, należy udać się na stronę virginmobile.pl/rejestrujemy-numery, a następnie dokonać weryfikacji numeru i wypełnić formularz, podając wszystkie wymagane dane. Potem już tylko wystarczy wybrać sposób potwierdzenia tożsamości – albo przez kuriera, albo w punkcie partnerskim. Można też od razu udać się do tego ostatniego i wszystkie formalności załatwić za jednym zamachem.

Virgin Mobile rejestracja numeru karty SIM

Mobile Vikings

W tej sieci zarejestrować numer można na trzy sposoby:

 • w salonie Play,
 • zamawiając kuriera – należy jednak pamiętać, że ta metoda jest darmowa wyłącznie dla osób przenoszących numer. Pozostali muszą zapłacić za tę usługę 9,99 złotych,
 • osobiście we Wrocławiu, w siedzibie, mieszczącej się przy ul. Tęczowej 13/210 – w przypadku wyboru tego sposobu, klient otrzyma również antyterrorystyczny gadżet.

Każdy, kto zarejestruje numer, dostanie pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz 10 GB internetu. Bonusy są ważne przez 31 dni. Niewykorzystany transfer może jednak przejść na kolejny okres rozliczeniowy, pod warunkiem, że użytkownik doładuje konto i przedłuży tym samym jego ważność.

Osoby korzystające jedynie z oferty internetu mobilnego otrzymają w prezencie 14 GB internetu na okres 60 dni, pod warunkiem dokonania wcześniej doładowania w wysokości minimum 20 złotych.

Ww. pakiety użytkownik włącza w wybranym przez siebie momencie.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • Berger

  Myślę że warto poczekać z rejestracją niezależnie od operatora, czy to wirtualnego czy też nie. Za kilka miesięcy oferty będą jeszcze atrakcyjniejsze. Warto poczekać, radzę wszystkim póki co wstrzymać się z rejestracją.

  • Albo mogą przestać dawać cokolwiek – to my MUSIMY zarejestrować karty, oni nic nam dać nie muszą, abyśmy to zrobili.

   • Berger

    pierdolety, nie kazdy WIE ze musimy, to w ich interesie zeby ludzie nie zapomneili tego zrobic. W ICH. Wiec nie lobbuj tym komenatrzem bo od razu widac ze masZ cos wspolnego z ktorymkolwiek operatorem. Powtorze – nie warto rejesatrowac karty w tym momencie, wsztrzymajcie sie bo operatorzy sa w stanie dac sporo, spoooro więcej

    • Mam tyle, że nawet mój numer nie jest na mnie zarejestrowany. LoL…
     Hahahaha

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona