Ważne

Orange daje użytkownikom ofert na kartę 1 GB internetu na Światowe Dni Młodzieży

Ostatnio, z okazji Euro 2016, Orange co chwilę obsypywało swoich klientów darmowymi gigabajtami. Mistrzostwa już się skończyły, jednak pomarańczowy operator znalazł kolejną okazję, aby dać użytkownikom coś za friko – tym razem, z okazji Światowych Dni Młodzieży, każdy, kto korzysta z oferty na kartę, może zgarnąć bezpłatny pakiet 1 GB internetu.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę w Orange, w tym także Zetafon i Minutofon. Bonus można uruchomić od wczoraj (18.07) do 1 sierpnia, do godziny 23:59:59. Aby to zrobić, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści WYD2016 na numer 80101.

Przyznany bonus ważny jest przez siedem dni od momentu uruchomienia, które następuje w ciągu 24 godzin od wysłania SMS-a wraz z hasłem na podany powyżej numer – chyba, że użytkownik wykorzysta go wcześniej. Niewykorzystane megabajty przepadają.

Aby sprawdzić stan posiadanego transferu, można wybrać z klawiatury *500 i zatwierdzić w ten sam sposób, w jaki nawiązywane jest połączenie, a następnie postępować według komunikatów lub wysłać SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt 20 groszy).

Regulamin usługi Pakiet 1GB ŚDM

Źródło: GSMOnline

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona