Ważne

Promocja: Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge w zestawie z Galaxy Tab A 7.0 sporo taniej

Dla osób, które nosiły się z zamiarem kupna jednego z tegorocznych flagowców Samsunga, przyszły właśnie złote czasy. Poszczególne sklepy co i rusz przygotowują nader interesujące promocje, więc klienci mogą przebierać i wybierać w przeróżnych ofertach, aby w końcu znaleźć coś idealnego dla siebie. Tym razem przyjrzyjmy się, co ciekawego ma w zanadrzu Sferis.

Sklep przygotował dwa zestawy:

Jeśli zerkniemy do porównywarek cenowych, to dowiemy się, że Galaxy S7 można kupić za około 2950 złotych, Galaxy S7 Edge za około 3350 złotych, a Galaxy Tab A 7.0 (Wi-Fi) za około 520 złotych. Jak łatwo więc policzyć, w przypadku pierwszego zestawu mamy oszczędność na poziomie 270 złotych, natomiast drugiego – już 320 złotych.

Oczywiście nie każdy musi chcieć kupić za jednym zamachem smartfon i tablet, jednak na pewno powyższa promocja zasługuje na uwagę – zwłaszcza w przypadku osób, które nosiły się z zamiarem kupna obu urządzeń. Oferta ważna jest do 10 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Jeśli natomiast nie interesuje Was tablet, to możecie zerknąć tutaj i zastanowić się, czy nie chcecie razem z Samsungiem Galaxy S7 otrzymać zestaw akcesoriów o wartości 433 złotych.

Źródło: Sferis

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona