Ważne

Wyciekły kolejne zdjęcia Vivo X7

Smartfon Vivo X7 otrzymał już certyfikat TENAA i jest gotowy do wprowadzenia na rynek. Przy okazji do internetu przedostały się zdjęcia przedstawiające urządzenie.

O Vivo X7 wiemy już niemal wszystko. 5,2-calowy ekran AMOLED Full HD, do tego procesor Snapdragon 652 oraz Adreno 510 GPU. Vivo X7 będzie wyposażony w 4 GB pamięci RAM, a także 64 GB pamięci wewnętrznej. Bez możliwości rozbudowy, co też warto zauważyć.

Warto jeszcze wspomnieć o kamerze – 16 MP, a także systemie – Vivo X7 na starcie będzie wyposażony w Androida 5.1. Telefon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – Pink Gold, Gold oraz Rose Gold. A teraz przejdźmy do zdjęć, które przedostały się do internetu.

vivox7-3

Nie ma tutaj żadnych rewolucji, raczej bardzo klasyczne rozwiązania. Tylna obudowa urządzenia nawiązuje moim zdaniem mocno do iPhone’a 6s, ale równie dobrze można znaleźć podobieństwa do HTC czy innych smartfonów. Po prostu tak wygląda dzisiaj główna linia projektowania smartfonów.

Vivo X7 zostanie wyceniony najprawdopodobniej na 376 dolarów. Data wprowadzenia na rynek międzynarodowy jeszcze nie jest znana.

Źródło: TimesNews

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona