Ważne

LG szykuje kolejnego przedstawiciela serii K

LG obrało podobną strategię, jak Samsung i również zalewa rynek wieloma różnymi smartfonami. Seria K ma już sześciu przedstawicieli (LG K3, LG K4, LG K5, LG K7, LG K8, LG K10), podobnie, jak linia X (X cam, X screen, X power, X style, X mach, X max). Do tej pierwszej może wkrótce dołączyć kolejny członek.

W Geekbench pojawił się smartfon o nazwie kodowej LG K557. Benchmark zdradził nam, że sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon. Ciężko jednak określić jego konkretny model, ponieważ podano, że pracuje on z zegarem 0 MHz, więc wachlarz możliwości jest bardzo szeroki. Wiadomo natomiast, że wspiera go 2 GB pamięci operacyjnej, a pracą całości zarządza system Android 6.0.1 Marshmallow.

LG K557 LG K Geekbench

Istnieje też możliwość, że LG K557 to nie kolejny przedstawiciel serii K, a nowy wariant LG Stylus 2 lub LG Stylus 2 Plus, noszących oznaczenia kodowe – odpowiednio – LG K520 i LG K530/LG K535. Bez względu jednak na to, której rodziny członkiem będzie ten model, to i tak nie można zaprzeczyć, że Koreańczycy kopiują swojego rodzimego producenta w strategii im więcej smartfonów na rynku, tym lepiej.

Źródło: Geekbench

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona