Ważne

A tak może wyglądać czarny iPhone 7

Przeciekom i doniesieniom na temat iPhone’a 7 nie ma końca. Tym razem do internetu przedostały się rendery przedstawiające rzekomo czarną obudowę nowego smartfonu firmy Apple. Oficjalna nazwa – Space Black.

Czy Apple planuje wprowadzenie na rynek czarnego iPhone’a? Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że iPhone 7 może pojawić się również w niebieskiej wersji. Wkrótce jednak zostały zdementowane – na rzecz ciemniejszego szarego koloru. To jednak nie koniec tej barwnej historii.

Do internetu wyciekły bowiem rendery, które miałyby prezentować nowy kolor iPhone’a 7. Zamiast niebieskiego czy ciemno szarego – czarny. Określony jako Space Black z pewnością przypadłby do gustu wielu użytkownikom smartfonów firmy Apple. Zwłaszcza tym, którzy pamiętają urządzenia tej firmy z czarną, plastikową obudową.

Ciemny kolor nie jest wcale tak daleki od rzeczywistości. Apple nie trzyma się ściśle jednego odcienia w ramach określonej barwy. Wystarczy rzut oka na urządzenia noszące kolor Space Gray – niektóre z nich są jaśniejsze, inne ciemno szare.

Może więc w przypadku iPhone’a 7, który pokazany zostanie na jesieni tego roku, będziemy mieli do czynienia z tak ciemnym szarym, że wpadającym w czerń? Co powiedzielibyście na taki telefon? Czy może jednak wolicie Rose Gold? ;)

Źródło: 9To5Mac

Komentarze

 • Konrad Uroda-Darłak

  Emocje jak na grzybach – toż to najzwyklejszy, czarny kolor. Nie ma się czym ekscytować :P

  • Mam znajomych, którzy mega się ekscytują na grzybach. A może, po… ;)

   • Konrad Uroda-Darłak

    Każdy ma jakiś fetysz :P

 • ja

  No bo jak może wyglądać czarny iphone… hm… zastanówmy się…

 • True Shadow-Line fan

  Nowy space black super! stylowy, tajemniczy, nie bijący w oczy layout, nie mogę się doczekać :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona