Ważne

A tak może wyglądać czarny iPhone 7

Przeciekom i doniesieniom na temat iPhone’a 7 nie ma końca. Tym razem do internetu przedostały się rendery przedstawiające rzekomo czarną obudowę nowego smartfonu firmy Apple. Oficjalna nazwa – Space Black.

Czy Apple planuje wprowadzenie na rynek czarnego iPhone’a? Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że iPhone 7 może pojawić się również w niebieskiej wersji. Wkrótce jednak zostały zdementowane – na rzecz ciemniejszego szarego koloru. To jednak nie koniec tej barwnej historii.

Do internetu wyciekły bowiem rendery, które miałyby prezentować nowy kolor iPhone’a 7. Zamiast niebieskiego czy ciemno szarego – czarny. Określony jako Space Black z pewnością przypadłby do gustu wielu użytkownikom smartfonów firmy Apple. Zwłaszcza tym, którzy pamiętają urządzenia tej firmy z czarną, plastikową obudową.

Ciemny kolor nie jest wcale tak daleki od rzeczywistości. Apple nie trzyma się ściśle jednego odcienia w ramach określonej barwy. Wystarczy rzut oka na urządzenia noszące kolor Space Gray – niektóre z nich są jaśniejsze, inne ciemno szare.

Może więc w przypadku iPhone’a 7, który pokazany zostanie na jesieni tego roku, będziemy mieli do czynienia z tak ciemnym szarym, że wpadającym w czerń? Co powiedzielibyście na taki telefon? Czy może jednak wolicie Rose Gold? ;)

Źródło: 9To5Mac

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona