Ważne

Lenovo szykuje nowy 8-calowy tablet

Lenovo TB-8703N – pod taką nazwą kodową pojawiło się nowe urządzenie firmy Lenovo. 8-calowy tablet z ekranem Full HD otrzymał już certyfikat TENAA. Wiemy też całkiem sporo o jego specyfikacji.

Lenovo szykuje nowy tablet, który otrzymał już certyfikat TENAA. Poza tym wyciekły bardziej szczegółowe informacje na temat urządzenia. Wiadomości o częściach składowych Lenovo TB-8703N pojawiły się w serwisie GeekBench.

Z tego, co dostało się do internetu wiemy, że Lenovo pojawi się z 8-calowym ekranem Full HD, 1.3 GHz procesorem (Snapdragon 430? A może 435?), a także 2 GB pamięcią RAM. Do tego tablet charakteryzuje się 16 GB pamięci wewnętrznej, slotem na kartę microSD, jak również baterią o pojemności 4250 mAh.

To jednak nie wszystko. Możliwe, że Lenovo pracuje również nad nieco lepszą wersją tego samego urządzenia. Wyciekła bowiem “alternatywna” specyfikacja – z 3 GB pamięci RAM i procesorem Snapdragon 625. Dodatkowo, w internecie pojawiły się zdjęcia tylnej obudowy i ekranu urządzenia.

Kto jest zainteresowany 8-calowym tabletem w dobie niemal dorównujących mu rozmiarami smartfonów?

Źródło: GeekBench, TENAA

Komentarze

 • pakierhakierxd

  Ja :), ponieważ mam telefon do 5.2 z powodu wygody a tablet 8-10 dodatkowo. Miałem Note 2 i G3 i wtedy nie był mi konieczny tablet ale niestety nie było to wygodne, za duże.

 • Xymox4AD

  Ja. Bo jak mi Nexus 7 II kiedyś padnie to chciałbym mieć coś przyzwoitego ale z 8 cali.
  Co prawda mam 5 cali w Xiaomi 4C ale preferuje dwa oddzielne urządzenia a nie “2 in 1”
  Czyli telefon nie “patelnia” a tablet wiele większy, ale nie rozmiar “kanapowy”
  Osiem cali nie czuć że się ma w plecaku.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona