Ważne

LeEco 29 czerwca zaprezentuje smartfon, wyglądający jak połączenie Le 2 Max, LG X cam i Meizu Pro 6

Już za dwa dni LeEco pokaże kolejny smartfon i wiele wskazuje na to, że może to być pierwsze urządzenie z czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 821. Równie ciekawy jest jednak też wygląd tego modelu – Chińczycy stworzyli bowiem dość… interesującą konstrukcję.

Do sieci wyciekło zdjęcie, przedstawiające smartfon z logo LeEco na obudowie. Możemy się domyślać, że jest to urządzenie, które zadebiutuje w najbliższą środę, 29 czerwca. Na panelu tylnym dzieje się całkiem sporo i trudno nie dopatrzeć się licznych inspiracji. Podwójny obiektyw aparatu oraz jego obwódka przywodzi na myśl LG X cam, natomiast paski antenowe Meizu Pro 6 (oraz niezaprezentowanego jeszcze iPhone’a 7). Na szczęście jest też element charakterystyczny dla designu producenta – czytnik linii papilarnych, identyczny, jak w Le 2Le 2 Pro czy Le 2 Max.

Trzeba przyznać, że smartfon wygląda dość interesująco, chociaż z drugiej strony nieco pokracznie. Nie jest na pewno najpiękniejszy, ale za to rekompensuje to swoją specyfikacją techniczną. Jeśli widoczne powyżej urządzenie to model LEX720, to możemy spodziewać się m.in. wyświetlacza o rozdzielczości Full HD (1080×1920) czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 821 z układem graficznym Adreno 530, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Aparat główny może składać się z dwóch matryc 16 Mpix lub z połączenia 16 Mpix + 8 Mpix – w zależności od interpretacji, nie mamy bardziej szczegółowych informacji na ten temat. Całość oczywiście ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow.

Jak Wam się podoba nowy smartfon LeEco?

Źródło: Phone Radar

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona