Wiko VIEW

Vivo X7 bije na głowę czytniki linii papilarnych konkurencji

Kto jest szybszy? Nie spodziewałbym się takiej kategorii – reakcja czytnika linii papilarnych na dotyk. Zdaniem twórców smartfonu Vivo X7, urządzenie bez problemu pokonuje konkurencję w zawodach na skanowanie palców.

Premiera Vivo X7 już niedługo, bo 30 czerwca. Tego dnia chiński producent zaprezentuje co najmniej dwa smartfony – Vivo X7 oraz większy model, Vivo X7 Plus. Oba urządzenia mają przyciągnąć do siebie nowych użytkowników. Ale firma Vivo postanowiła dodatkowo w nietypowy sposób zaprezentować zalety swoich smartfonów.

Jak pewnie wiecie, Vivo X7 będzie miał czytnik linii papilarnych, podobnie jak iPhone czy Samsung Galaxy S, umieszczony w przycisku Home. To chyba jak dotąd najlepsze miejsce na tego typu czujnik. Nie jestem przekonany do czytników linii papilarnych na tylnej obudowie urządzenia.

Firma Vivo postanowiła pochwalić się, jak dobry jest ich czytnik. Na krótkim wideo, jakie można obejrzeć na YouTube, zobaczymy, jak Vivo X7 bije na głowę iPhone 6s oraz Samsung Galaxy S7. Przynajmniej, pod względem czasu reakcji na dotknięcie przycisku Home. Różnice widać gołym okiem.

Pytanie, czy to jest właśnie ten element, który przekona do Vivo X7 niezdecydowanych klientów? W dodatku, prezentowanie częściowo zasłoniętego telefonu przed premierą, nie jest raczej dobrym pomysłem. Moim zdaniem lepiej byłoby pokazać podobny klip już po 30 czerwca, kiedy to nie będzie trzeba chować obudowy Vivo X7.

Źródło: MobiPicker

Komentarze

 • MadMike

  Ojj iphone 6s Plus zamulił niczym samsung spica :-)

 • Te porownania sa generalnie bez sensu. Szczegolnie w porownaniu z applem gdzie to nie czytnik działa wolno tylko animacja odblokowania swoje trwa. Czytnik jest na tyle szybki, że nie da sie wcisnac przycisku na tyle szybko, żeby nie odblokować ekranu.

 • MadMike

  Liczy się całość, nikt nie każe mulić iphona przydługimi animacjami. Skrócić animacje o 300%, i po sprawie.

 • Devil_Dragos

  Nawet g5 jest szybsza niz s7 jesli chodzi o palcowy czytnik

 • stark2991

  Nie ma co wierzyć w filmy przygotowane przez producenta, przecież oni robią te testy tak, żeby ich telefon wypadł lepiej

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona