Coś tu się zmieniło... Mamy nowe logo! - Tabletowo.pl

Coś tu się zmieniło… Mamy nowe logo!

Muszę Wam się do czegoś przyznać. Dawno, wchodząc na Tabletowo, nie miałam na twarzy tak dużego „banana”, jak dziś. Bo oto nadszedł długo przeze mnie wyczekiwany dzień, w którym – wreszcie – zmieniliśmy logo!

Stare logo było… stare. Towarzyszyło nam od kilku lat. Opatrzyło się, zestarzało i zdezaktualizowało. Od wielu miesięcy w głowie miałam myśli dotyczące zmiany, a szóste urodziny (5 czerwca) były idealnym impulsem, by wprowadzić je w życie. I oto jest! Wdrożyliśmy je ubiegłej nocy. Zauważyliście, prawda? :)

Nowe logo jest proste, a zarazem stylowe. Postawiliśmy na szeroko pojęty minimalizm i nowoczesność. Jestem bardzo ciekawa, jak je oceniacie…

TABLET

Nowe logo jest jednocześnie poniekąd symbolem tematycznych zmian, które zachodziły i zachodzą podczas rozwoju Tabletowo. W dalszym ciągu ważny jest dla mnie rdzeń „tablet”, od którego wszystko się zaczęło. Ale – nie oszukujmy się – tablety nie są już dla nas, niestety, najważniejszym tematem. Prawda jest taka, że gdybyśmy skupiali się wyłącznie na nich, moglibyśmy zwijać manatki, a ja zdecydowanie nie nadaję się do korpo ;). Stąd też szereg zmian, których na bieżąco jesteście świadkami, a które spotykają się z pozytywnym odbiorem z Waszej strony.

OWO

Z hasłem, które towarzyszyło nam od początku istnienia Tabletowo, również się pożegnaliśmy. Początkowo, pewnie niewielu z Was pamięta, było to „o tabletach to i owo”, po czym – w trakcie ewolucji – zmieniliśmy na „mobilne to i owo”. Slogan ten w dalszym ciągu będzie nam towarzyszył i mamy go w pamięci. Stąd właśnie wyróżnienie cząstki „owo” barwą kontrastującą do layoutu.

Niech to nowe logo będzie symbolem dalszego rozwoju Tabletowo. Zdecydowanie nie stoimy w miejscu i w dalszym ciągu będziemy się starać dostarczać Wam interesujących treści, stawiając głównie na szczegółowe i rzetelne recenzje, porównania i fotograficzne porównania, które cieszą się coraz większą popularnością, a nad którymi cały czas w pocie czoła pracuję wraz z chłopakami.

Oczywiście mam świadomość, że nie wszystkim nowe logo przypadnie do gustu, choć jednocześnie mam nadzieję, że odsetek tych osób będzie niewielki. Na razie otrzymuję od Was, w zdecydowanej większości, pozytywny feedback.

Dla mnie nowe logo to zdecydowanie #dobrazmiana :)

A z innych rzeczy, być może zauważyliście, w ostatnich dniach dodaliśmy pasek: WAŻNE w górnej części strony. Tam będziemy wrzucać wyłącznie najważniejsze teksty, które nie powinny umknąć Waszej uwadze. A wkrótce wprowadzimy kolejne rozwiązania, które – mam nadzieję – uprzyjemnią Wam korzystanie z Tabletowo!

Trzymajcie się i zaglądajcie do nas jak najczęściej!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona