Ważne

Honor 4X również dostał mniejszą aktualizację

Jeszcze jakiś czas temu firmie Huawei można było zarzucić brak wsparcia – pisałam tak zaledwie wczoraj. Tymczasem P8 i P8 Lite dostały już Androida 6.0 Marshmallow, a P9 i P9 Lite – pierwsze aktualizacje oprogramowania. Okazuje się, że tani Honor 4X również otrzymał nowszą wersję systemu, wprowadzającą kilka pomniejszych nowości.

Aktualizacja pojawiła się wczoraj, o czym w komentarzach informował nas DanSlenders. Oznaczona jest numerem Che2-L11C432B560 i wprowadza – poza standardowymi poprawkami bezpieczeństwa i wydajności – również tryb manualny w aparacie, którego użytkownikom Honora 4X mogło brakować.

Z listy zmian dowiadujemy się również o usunięciu problemu z nieoczekiwanym zamykaniem aplikacji Gmail oraz usunięciu błędów polegających na nieprawidłowym tłumaczeniu pewnym elementów interfejsu użytkownika (dokładnie tak samo, jak wczoraj w Huawei P9 Lite).

Jeśli jesteście użytkownikami Honora 4X, powiadomienie o dostępności nowej wersji oprogramowania od wczoraj powinno na Was czekać na belce powiadamiającej. Jeśli go tam nie ma, możecie wymusić sprawdzenie wersji w ustawieniach.

źródło: DanSlenders i Maciek – dzięki!

Polecamy również

Recenzja Honora 4X

Komentarze

 • kozdromen

  Nie wiedzieć dlaczego huawei g7 jest mocno olewany przez chujawej.. Wciąż nie ma oficjalnej polskiej aktualizacji do 5.1.1.. Choć to moim zdaniem telefon lepszy od honor 4x.. To samo recenzenci. Polska recenzja pojawiła się tylko tutaj za co dzięki serdeczne Katarzyna.

  • sa

   w czym jest lepszy?bo podzespoły ma z 2 razy gorsze

   • kozdromen

    Niby co ma dwa razy gorsze bystrzaku?

 • Metek

  Da się? Da. Niestety LG nie potrafi Flexa 2 zaktualizować do 6.0… A za chwilę wyjdzie Android N… (7?)

  • DanSlenders

   Już ruszyło na Zachodzie, wkrótce będzie w Polsce.

   • Diabeł

    Ja jeszcze jestem na 5.1 i czekam z Waszymi spostrzeżeniami na temat tego 6.0 .Na pierwszej wersji marshallowa sporo osób narzekało na battery drain.DanSlenders jak u Ciebie z baterią.I napisz czy warto aktualizować.A tak w ogóle to huawei dobrze dba o honorka 4 x.

    • DanSlenders

     Bateria jak zawsze, 6h SoT na Wi-Fi to minimum, na LTE 5h. Po tej ostatniej mini aktualizacji w nocy spada jeszcze mniej, ok. 1/2%, więc ogólnie jestem zadowolony, tak jak z całej aktualizacji.

     • Diabeł

      Wielkie Dzięki DanSlenders.Jak do tej pory na konkurencyjnym portalu i na forum są same dobre opinie o tej aktualce.Zaktualizuję jutro.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona