Ważne

Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition – smartwatch dla fanów Fallouta

Nawet, jeśli nie graliście w Fallouta i nie wiecie, co to za gra, to obok tego smartwatcha nie przejdziecie obojętnie.

Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition (bo tak się nazywa), to replika gadżetu z serii gier Fallout. Najbardziej jest znany szczególnie z czwartej części gry. W świecie wirtualnym był małym, osobistym komputerem, a w rzeczywistości będzie… smartwatchem. Bardzo wiernie odwzorowane urządzenie ma nawet ruchome gałki, pokrętła, różnego rodzaju diody i wskaźniki, a także monochromatyczny wyświetlacz. Za pomocą Bluetooth podłączymy i zsynchronizujemy ze smartfonem. Wyświetli nam powiadomienia, pozwoli na wykonanie połączenia czy strumieniowe odtwarzanie muzyki.

Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition będzie wyprodukowany w 5000 egzemplarzach i kosztować ma 350 dolarów. Poza sporym rozmiarem duża też jest masa, bo zegarek waży… prawie kilogram. Pomijając to, i tak kolekcjonerzy pewnie będą ustawiać się po niego w kolejkach, bo to raczej gadżet dla nich niż do codziennego noszenia.

Muszę przyznać, że i mi się podoba. Pewnie większość czasu spędziłby w pudełku albo na półce, ale chociaż na kilka chwil chciałbym go założyć. A Wy?

Źródło: Bethesda via AndroidCommunity

Komentarze

  • glut

    hahaha wyobraźcie sobie, że wprowadzają to u nas i pod mediaexpert się ustawia kolejka nerdówxD hahaha, to by był beka-z okna bym patrzył na ME niedaleko mojej chatyxD
    A tak na poważnie, to dzięki za przypomnienie o tej grze, bo ostatnio chciałem kupić jakąś dobrą giercę, a że nerdem nie jestem, to średnio wiedziałem co, a tak to poczytałem o tej trochę i chyba zaraz polecę do ME (tak tego pod domem;)) i kupię.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona