Ważne

OnePlus 3 nie został jeszcze zaprezentowany, a już możemy zobaczyć jego reklamę w gazecie (aktualizacja)

Today is the day – za kilka godzin OnePlus zaprezentuje tegorocznego zabójcę flagowców, czyli OnePlus 3. W rzeczywistości jednak możemy zobaczyć go już teraz – w Indiach, w jednej z tamtejszych gazet, opublikowano reklamę wraz z częścią specyfikacji technicznej oraz ceną smartfona.

Oczywiście nie ma się co spodziewać pełnej listy parametrów i kilku renderów, ponieważ to nie jest miejsce na takie rzeczy, ale i tak podano wszystkie kluczowe informacje. Reklama głosi, że OnePlus 3 został wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 6 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, czytnik linii papilarnych oraz aparaty 16 Mpix na tyle i 8 Mpix na przodzie. Co równie ważne, podano jego cenę: 27999 rupii, czyli około 1625 złotych bez podatku.

OnePlus 3

W Indiach klienci mogą spodziewać się również gratisów, m.in. bezpłatnej subskrybcji Pro w serwisie streamingowym Saavn czy bonu o wartości 500 rupii do wykorzystania w aplikacji Kindle. Wspomniano również o programie OnePlus Care – coś podobnego do Samsung Guard S7 – czyli dodatkowej ochronie przed uszkodzeniami (ale tylko przez dwa miesiące od zakupu). Ciekawe, czy to ostatnie wprowadzone zostanie globalnie – powinniśmy dowiedzieć się tego za kilka godzin.

Źródło: GizmoChina

Aktualizacja:

Smartfon już został zaprezentowany – wszystkiego dowiecie się z tego wpisu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona