Ważne

Moto 360 (2015 i Sport) zaktualizowane o ciągły pomiar pulsu i nie tylko

W przypadku każdego systemu operacyjnego mamy do czynienia z rzadszymi lub częstszymi aktualizacjami. Tyczy się to również zegarków inteligentnych. Tym razem z dobrej strony pokazała się firma Lenovo, która wypuściła aktualizację dla swoich dwóch zegarków: Moto 360 2015 i Moto 360 Sport.

Nowa wersja oprogramowania, oznaczona numerem MWD49B, wprowadza kilka istotnych zmian, które z założenia powinny podnieść funkcjonalność obu modeli. Poza poprawkami bezpieczeństwa (majowy patch), aktualizacja wprowadza nowości w aplikacji Moto Body, z którą każdy użytkownik Moto 360 powinien być zaznajomiony.

Najważniejsza nowość, z punktu widzenia osób uprawiających sport, a co za tym idzie – głównie posiadaczy Moto 360 – to wprowadzenie ciągłego pomiaru pulsu (ciekawe jak bardzo wpłynie to na czas pracy). Oprócz tego jednak zaktualizowano system przeliczania kalorii – od teraz Moto Body ma wykorzystywać pomiary pulsu, by dokładniej szacować liczbę spalonych przez nas kalorii.

Aktualizacja, jak każda jedna, wprowadza również poprawki pomniejszych błędów i usprawnienia stabilności działania, choć muszę przyznać, że podczas testów nie zauważyłam większych niedociągnięć z tym związanych.

W moim egzemplarzu testowym Moto 360 aktualizacja jest już dostępna – ładuję zegarek i aktualizuję. Jeśli macie pytania odnośnie tego urządzenia, dawajcie znać w komentarzach!

źródło: androidcentral

Polecamy również

Recenzja Moto 360 2015

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona