Ważne

W sprzedaży zadebiutował kolejny wariant Asusa Zenfone Max – tym razem „Pro”

Asus – jak i inni producenci – wypuszcza na rynek wiele różnych wariantów tego samego modelu. Najpierw był Zenfone Max, a potem jego ulepszony wariant z mocniejszym procesorem, większą ilością pamięci operacyjnej i wewnętrznej oraz najnowszą wersją oprogramowania. Teraz można kupić również wersję Pro, która łączy w sobie cechy poprzedników oraz dodaje kilka nowości.

Pierwszą z nich jest wyższa rozdzielczość wyświetlacza IPS – Full HD (1080×1920) zastąpiło HD (720×1280), choć sama przekątna, tj. 5,5 cala, pozostała niezmienna. Aparat główny (wciąż 13 Mpix) „doposażono” w OIS (optyczną stabilizację obrazu). Dodano też moduł łączność NFC.

Asus Zenfone Max Pro pracuje dzięki czterordzeniowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon 410 1,2 GHz z układem graficznym Adreno 306, który wspomaga 2 GB RAM. Na pliki użytkownika przeznaczono z kolei 32 GB, które można rozszerzyć przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB.

Za łączność odpowiadają moduły: Bluetooth 4.2, Wi-Fi, LTE, GPS z A-GPS, GLONASS i Beidou oraz wspomniany wcześniej NFC. Nie zabrakło też Dual SIM. Całość pracuje w oparciu o system operacyjny Android 5.1 Lollipop i zasilana jest przez akumulator o pojemności 5000 mAh.

Asus Zenfone Max Pro kosztuje obecnie 157,99 dolarów i jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Warto zauważyć, że jego cena regularna w przywoływanym sklepie wynosi 205,39 dolarów, więc mamy tu do czynienia z obniżką na poziomie 24%.

*Na zdjęciu wyróżniającym „podstawowy” wariant Asusa Zenfone Max

Źródło: LightInTheBox przez GizChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona