Ważne

Mamy dla Was kody na roczny dostęp do Legimi bez limitu! (lista zwycięzców)

Abonament Legimi opłacam od co najmniej kilku miesięcy. Uważam, że to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą czytać zawsze i w każdych możliwych warunkach. A jeśli wciąż nie przekonaliście się do czytania książek w wersjach elektronicznych, właśnie macie okazję, by to nadrobić.

Przy okazji recenzji produktów Samsunga wspominałam niejednokrotnie, że w ramach pakietu korzyści użytkownicy otrzymują 3 lub 6 miesięcy (zależne od modelu) korzystania z usługi Legimi bez limitu całkowicie za darmo. Dziś jednak mam dla Was konkurs, w ramach którego rozdam Wam pięć kodów na roczny dostęp do Legimi bez limitu!

A jest o co walczyć, bo pamiętajcie, że Legimi bez limitu to nie tylko dostęp do tysięcy książek elektronicznych, które można czytać na smartfonach, tabletach i czytnikach ebooków. To również możliwość przełączania się pomiędzy czytaniem danej książki, a słuchaniem – w dodatku w miejscu, w którym skończyliśmy czytać/słuchać. Swoją drogą, jest to nowość wprowadzona zaledwie kilka tygodni temu, w pierwszej kolejności właśnie dla użytkowników smartfonów Galaxy S7/Galaxy S7 edge.

No dobrze, jak wspomniałam, mam dla Was pięć kodów. Każda osoba może zdobyć tylko jeden. Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na proste pytanie:

Książki papierowe czy elektroniczne? Przekonaj nas, że Twój punkt widzenia odnośnie czytania książek jest słuszny. Liczymy na kreatywne odpowiedzi, przepełnione humorem i ciekawymi argumentami.

Limit znaków: 1000 (bez spacji). Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy pod adresem: konkurs@tabletowo.pl

Konkurs trwa do piątku, 10 czerwca. Listę zwycięzców opublikujemy w tym wpisie w ramach aktualizacji maksymalnie dwa dni później, tj. w niedzielę, 12 czerwca.

Usystematyzujmy:

 • sponsor konkursu: Samsung – dzięki! :)
 • do wygrania: pięć kodów na roczny dostęp do Legimi bez limitu
 • czas trwania: do piątku, 10 czerwca
 • zadanie konkursowe: Książki papierowe czy elektroniczne? Przekonaj nas, że Twój punkt widzenia odnośnie czytania książek jest słuszny. Liczymy na kreatywne odpowiedzi, przepełnione humorem i ciekawymi argumentami

Powodzenia!

Aktualizacja (12.06., 21:45):

Roczny dostęp do Legimi zgarniają:

Andrzej Zaremba, Marcin Kurdziel, Szymon Senderek, Daniel (nazwiska brak) oraz Anna Walicka. Gratulujemy!

Komentarze

 • someone

  I co znowu napiszę do 1000 znaków, i się okaże że jednak zmieniono zasady, wygrają pracę które ten limit przekroczyły bo było ich dużo…. Ktoś miał w d*pie zasady napisał ponad 1000 znaków i wygrał a ja stając na głowie aby zmieścić się w limicie zostałem olany. Nie mam ochoty znowu się irytować niesprawiedliwością tego świata.

  Powodzenia innym….

  • Pique12

   Serio mówisz? Na prawdę taka sytuacja miała miejsce? Przecież to niedorzeczne. W większości wypadków jeśli coś nie spełnia założeń od razu zostaje odrzucone, a tu to co by było w każdej innej sytuacji odrzucone kwalifikuje się dalej… No też w tym momencie jeśli jest to prawda się zirytowalem.

   • mobinaut

    Konkursami rządzą reguły ustanawiane przez organizatorów. Oni wybierają co im się podoba ii mogą również zmienić zdanie co do regulaminu ;) . Przestałem już uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciach ,bo szkoda mojego czasu, a szanse na wygraną są na poziomie lotto ;).

   • Tak, raz praca, która była dłuższa niż limit znaków, została przez nas przepuszczona dalej.

    Był to jeden, jedyny wyjątek.

 • mobinaut

  I znów wygra….wydra :) Konkurs ma jak zawsze na tyle luźne reguły ,ze trudno powiedziec co spodoba się szanownej komisji :). Na podstawie poprzednich konkursów radziłbym pisać krótko, przystępnie, najlepiej w formule komiksowej. Ja dziękuję i życzę powodzenia. Abonament w Legimi mam już zresztą wykupiony.
  Ps. Rejestracja konta z jakiegokolwiek urządzenia firmy Samsung uprawnia do 6 miesięcy korzystania z abonamentu za friko.

  • W zależności od modelu są 3 miesiące albo pół roku :)

   • mobinaut

    Tak, racja :). Moja pomyłka. Stare modele to tylko 90 dni.

 • Mateusz S.

  Kiedyś było 19 złoty bez limitu , a teraz to aż 40 złoty !

  • Pluszaty

   A liczbę tytułów dostępnych w abo też uwzględniłeś w swych cenowych dywagacjach? Chyba nie ;(

  • mobinaut

   Było 19 zł ,bo nie było czego czytać. Teraz biblioteka wygląda całkiem fajnie,

   • Mateusz S.

    Dziękuję za uświadomienie, dopiero od roku użytkuję Legimi

  • Krzepki Harry

   Złoty to może być pierścionek lub kolczyk, jeśli chodzi o naszą walutę to oczywiście mówimy i piszemy o “złotych”.

 • Kewin Karlos

  Jakie szanse ma osobnik, który uparcie będzie twierdził, że książkę papierową może sobie po wszystkim zanieść do antykwariatu, że komornik też woli papierowe wydania, że można być wkurzonym widząc różnicę cenową pomiędzy tymi formami publikacji? Na szczęście startuję tylko w konkursach piękności.

  • Duże ;)

  • Kewin Karlos

   A tak szczerze, to co jest w zasięgu wydawców, to pozbawianie ilustracji wersji elektronicznych. Lektura historii radzieckiej wojny domowej bez map, przyprawiłaby o ból głowy nawet rodowitego Rosjanina. Wydawcy – postarajcie się! Niektórzy nie bez powodu zainwestowali w czytniki o duże czytniki.

 • wuja

  A ja powiem przewrotnie, że ostatnio zastrzegałaś się, że już takich konkursów nie będzie, bo to dla was huk roboty jest! Haha – cieszymy się, że kobieta zmienną jest! I ponowię prośbę (może tu też się coś zmieniło :) – opublikujcie pierwszą piątkę najlepszych tekstów – dajcie nam się też pobawić! (i oczywiście, że będziemy narzekali, że “ten trzeci jest lepszy niż ten co wybraliście”, ale to przecież część zabawy i swoisty konkurs publiczności! ;)

 • Michał Jaworski

  Hej kiedy wyniki ? Jest godzina 19.00, niedziela :D a wyników ni ma :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona