Ważne

Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Tab S3? Niekoniecznie (aktualizacja)

Dopiero co zadebiutowały odświeżone Galaxy Tab S2, a na horyzoncie już pojawiły się Galaxy Tab S3. Tak przynajmniej sugeruje @evleaks, który podzielił się otrzymanymi z anonimowego źródła grafikami.

Nie jest to potwierdzone info, więc nie ma pewności, że powyżej rzeczywiście widzimy Galaxy Tab S3. Co prawda poprzednicy zadebiutowali już rok temu, co w „normalnych” warunkach oznaczałoby, że przyszedł czas na prezentację ich następców. Tylko, że niedawno miały swoją premierę odświeżone Galaxy Taby S2, więc wypuszczanie w tym momencie kolejnej generacji całkowicie mijałoby się z celem.

Z tego powodu trudno określić, czy rzeczywiście ww. tablet to Galaxy Tab S3, czy może jakaś inna nowość. Mimo wszystko wyglądałoby na to, że jego premiera zbliża się wielkimi krokami, skoro powstały już promocyjne rendery, prezentujące urządzenie w całej okazałości.

Ale istnieje szansa, że to fake – wystarczy przyjrzeć się dotykowym przyciskom po obu bokach fizycznego klawisza domowego. Są one rozmieszczone w różnych odległościach, a Samsung nie mógłby pozwolić sobie na taką „wpadkę”. Dlatego należy podejść ze sporym dystansem do rewelacji na temat opublikowanych grafik i bezpiecznie założyć, że nie przedstawiają one jednak Galaxy Tab S3. A przynajmniej nie w końcowej „formie”.

Aktualizacja - 2016.06.07Widoczny powyżej tablet to nie Galaxy Tab S3, a Galaxy Tab A 10.1 (2016).

Źródło: @evleaks

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona