Ważne

Pomarańczowy łączy się z zielonym – Orange nawiązuje współpracę ze Spotify

Serwisy streamingujące muzykę to dla nas codzienność. Mało kto decyduje się na słuchanie poczciwych „empetrójek”, podczas gdy można mieć dostęp do milionów utworów za pośrednictwem kilku tapnięć w ekran smartfona. 

Operatorzy telefonii komórkowych od jakiegoś czasu jeszcze bardziej ułatwiają sprawę, oferując płatny, bądź bezpłatny dostęp do muzyki w ramach abonamentu. I tak jak operatorzy Play i T-Mobile współpracują z Tidalem, tak sieć Orange zdecydowała się na Spotify.

Na blogu Orange pojawiła się informacja o uruchomieniu usługi, w której za 19,99 zł miesięcznie otrzymamy konto Premium od Spotify. Czyli nic nowego, bo za tą samą cenę możemy wykupić subskrypcję z poziomu strony internetowej streamera.

spotify orange

Interesującą opcją dla tych, którzy słuchają dużo muzyki, i borykają się z wiecznym deficytem megabajtów, jest wykupienie nielimitowanego transferu w ramach aplikacji za 4,99 zł. Oferta obowiązuje zarówno dla abonamentu, jak i numerów prepaid. Wysyłamy bezpłatnego SMS-a na numer 80802 o treści A, i już oszczędzamy pakiety internetowe.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: ci którzy jeszcze dzisiaj lub jutro aktywują Spotify, dostaną bezpłatny dostęp do Premium za darmo przez miesiąc! Dotyczy to jednak tylko pierwszych 1000 klientów, więc trzeba się spieszyć.

Więcej o promocji w regulaminie na specjalnej stronie Orange.

źródło: Orange

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona