Pomarańczowy łączy się z zielonym – Orange nawiązuje współpracę ze Spotify

Serwisy streamingujące muzykę to dla nas codzienność. Mało kto decyduje się na słuchanie poczciwych “empetrójek”, podczas gdy można mieć dostęp do milionów utworów za pośrednictwem kilku tapnięć w ekran smartfona. 

Operatorzy telefonii komórkowych od jakiegoś czasu jeszcze bardziej ułatwiają sprawę, oferując płatny, bądź bezpłatny dostęp do muzyki w ramach abonamentu. I tak jak operatorzy Play i T-Mobile współpracują z Tidalem, tak sieć Orange zdecydowała się na Spotify.

Na blogu Orange pojawiła się informacja o uruchomieniu usługi, w której za 19,99 zł miesięcznie otrzymamy konto Premium od Spotify. Czyli nic nowego, bo za tą samą cenę możemy wykupić subskrypcję z poziomu strony internetowej streamera.

spotify orange

Interesującą opcją dla tych, którzy słuchają dużo muzyki, i borykają się z wiecznym deficytem megabajtów, jest wykupienie nielimitowanego transferu w ramach aplikacji za 4,99 zł. Oferta obowiązuje zarówno dla abonamentu, jak i numerów prepaid. Wysyłamy bezpłatnego SMS-a na numer 80802 o treści A, i już oszczędzamy pakiety internetowe.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: ci którzy jeszcze dzisiaj lub jutro aktywują Spotify, dostaną bezpłatny dostęp do Premium za darmo przez miesiąc! Dotyczy to jednak tylko pierwszych 1000 klientów, więc trzeba się spieszyć.

Więcej o promocji w regulaminie na specjalnej stronie Orange.

źródło: Orange

Komentarze

 • gds

  hahahha jebłem i leże. co za oferta… jak już mam premium na spotify to mogę słuchac offline wiec po ki *uj mi płacić dodatkowe 5zł? ile buraków się na to nabierze?

  • Cały czas tego samego? :-)

   • Co za problem zmieniać sobie co jakiś czas co się ma offline?

   • Kesha_95

    Ja mam zapisanych ponad 1k utworów online więc na monotonie nie narzekam. I będąc online możesz zapisywać inne, nie rozumiem problemu.

    • Kesha_95

     Offline *

 • Paweł Żebrowski

  Jak narazie, promocja nieźle bez sensu.

 • Artur

  Przecież teraz jest promocja do końca czerwca 3 miesiące za 99 groszy… więc promocja Orange z tym tysiacem to jakiś żart.

  • Devil_Dragos

   Promocja jest dla ludzi ktorzy nie korzystali jeszcze z premium

   • Artur

    A dla tych co korzystali cena jest 19,99 za 3 m-ce wiec i tak lepiej na tym wychodzą. Nadal promocja Orange w tym okresie jest bardzo słaba. Gdyby tak jeszcze nie trzeba było płacić tych 5 zł za transfer to byłby jakiś plus, a tak… bardzo słabo.

    • Devil_Dragos

     Orange nigdu nie bylo dobre w te klocki

 • maxiges

  Orange sobie kpi z klientów. Fajnie ze chcą współpracować z Spotify ale np. Niech zrobią abonament za np 30zl gdzie masz nielimitowane SMS i minuty +np 1/2gb internetu i Fb oraz Spotify bez zużycia internetu i wtedy nawet premium jest niepotrzebne

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona