Ważne

Apple robi drugie podejście i ponownie udostępnia iOS 9.3.2 dla 9,7-calowych iPadów Pro

iOS po kilku ostatnich „wpadkach” przestał być już synonimem stabilnościniezawodności. Aktualizacje do kolejnych wydań przynosiły więcej szkody niż pożytku i to zarówno użytkownikom smartfonów, jak i tabletów. Zła passa nie ominęła również posiadaczy 9,7-calowych iPadów Pro – iOS 9.3.2 skutecznie „uceglił” niektóre egzemplarze. Z tego powodu wycofano update dla tego modelu, aby naprawić wszelkie bugi. Wygląda na to, że Apple w końcu uporało się z problemami, ponieważ wznowiono proces aktualizacyjny.

Dotychczas wszyscy posiadacze 9,7-calowych iPadów Pro, którzy sprawdzali, czy dostępna jest dla ich urządzeń nowa wersja oprogramowania, otrzymywali powiadomienie, że iOS 9.3.1 to najbardziej aktualne wydanie w ich przypadku. Od teraz, gdy wykonają tę czynność, dostaną możliwość pobrania i zainstalowania iOS 9.3.2.

Oczywiście – jak zawsze – cały proces odbywa się etapami, więc nie wszyscy, jak jeden mąż, dostaną aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego. Jeśli jednak ktoś nie chce czekać na OTA, może próbować pobrać iOS 9.3.2 przez iTunes – tam powinien być dostępny od razu.

Oby tylko Apple ponownie nie zaliczyło wpadki. W ostatnim czasie było ich naprawdę sporo i kolejna na pewno by nie przysłużyłaby się koncernowi z Cupertino – poniżej linki do poszczególnych „afer”:

Źródło: MacRumors

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona