Ważne

Hiszpanie prezentują 6-calowy smartfon z Windows 10 Mobile

Microsoft niedawno zwiększył maksymalne rozmiary dopuszczanych smartfonów z Windows 10 Mobile. Jednak jeszcze przed tymi zmianami hiszpańska firma Funker przygotowała własny sprzęt z najnowszą wersją systemu operacyjnego z Redmond. Poznajcie W6.0 Pro 2.

Duże smartfony z Windows Phone nie należą do częstego widoku, jeszcze mniej jest na rynku tak dużych urządzeń z Windows 10 Mobile, czyli najnowszym wydaniem mobilnego systemu Microsoftu. Sama firma z Redmond trzyma się w swoich smartfonach raczej okolic 5 cali, nie zapuszczając się specjalnie na większe urządzenia.

Hiszpańska firma Funker właśnie zaprezentowała 6-calowy phablet z Windows 10 Mobile – W6.0 Pro 2. To następca W5.5 Pro – 5,5-calowego produktu. Nowy smartfon ma ekran Full HD, poza tym procesor Snapdragon 617 wspierany przez 3 GB pamięć RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. W6.0 Pro 2 obsługuje też tryb Continuum, co wydaje się bardzo logicznym posunięciem.

Do tego wszystkiego doliczyć jeszcze trzeba kamerę 13 megapikseli i przedni aparat 5 megapikseli do robienia selfie. A także baterię – 3900 mAh. Cena? Jeszcze nieznana, być może w okolicach 300 – 400 euro. No i na początek najprawdopodobniej będzie trzeba się pofatygować do Hiszpanii, jeżeli jesteście zainteresowani tą nowością.

Źródło: MSPoweruser

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona