Ważne

Ciekawostka: w wybranych krajach smartfony Honor można zwrócić w ciągu 60 dni od zakupu

No dobra, nie w wybranych, tylko tam, gdzie dostępna jest platforma sprzedaży bezpośredniej – vMall. Ale cała reszta się zgadza. W ramach najnowszej akcji promocyjnej, Huawei oferuje możliwość zwrotu Honora 7 lub Honora 5X w ciągu 60 dni od daty zakupu.

Kupując każdy sprzęt elektroniczny tak naprawdę decydujemy się na kota w worku. Owszem, możemy przeczytać całą masę recenzji i obejrzeć kolejne mnóstwo testów na YouTube, ale nie da nam to gwarancji, że z danego produktu będziemy zadowoleni. Właśnie z tego powodu coraz więcej producentów umożliwia nam, klientom, zwrot zakupionego sprzętu w określonym terminie od dnia zakupu.

W przypadku smartfonów Honor 7 i Honor 5X, kupionych przed 8 czerwca, jest to aż 60 dni. W tym czasie można się już doskonale zapoznać z urządzeniem i stwierdzić, czy na pewno jest się z niego zadowolonym. Jeśli nie, smartfon można zwrócić, a w zamian klient otrzyma jego równowartość.

Tego typu akcje wyłącznie utwierdzają mnie w przekonaniu, że Huawei jest bardzo pewny swoich produktów oferowanych w ramach marki Honor. I wcale się nie dziwię, bo zarówno Honor 7, jak i Honor 5X, to bardzo dobre smartfony, w dodatku o świetnym stosunku parametrów do ceny. Co cieszy mnie najbardziej, Wy również zgadzacie się z tą opinią, o czym informujecie w komentarzach.

Czy w Polsce jest szansa na podobną ofertę? Cóż, doskonale wiecie, że vMall w naszym kraju nie jest dostępny i wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie będzie. Oczywiście akcję można by przeprowadzić przy współpracy z partnerami (sieciami sklepów), ale nie wydaje mi się, by Huawei się na to zdecydował. Jeśli będzie inaczej – będę naprawdę pozytywnie zaskoczona.

źródło: androidcentral

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona