Ważne

W Moskwie stanął 80-metrowy… Samsung Galaxy S7 Edge!

Kampanie reklamowe przybierają różne oblicza. Samsung jest jednym z najbardziej kreatywnych koncernów w tej kwestii – nie bez powodu przecież udaje mu się zajmować pozycję lidera (m.in.) pod względem liczby sprzedawanych smartfonów. Tym razem jednak postawił na prawdziwy rozmach.

Samsung zbudował ogromny ekran LED o wymiarach 80 metrów (wysokość) na 40 metrów (szerokość) na fasadzie jednego z budynków w okręgu Sokol w Moskwie. Wyświetlane są na nim materiały promocyjne, poświęcone jednemu z tegorocznych flagowców – Galaxy S7 Edge (chociaż nie zabrakło oczywiście nawiązań również do „płaskiej” wersji, czyli Galaxy S7).

Samsung Galaxy S7 Edge Moskwa Rosja 2

Samsung podaje, że ekran jest widoczny nawet z oddalonego o 2,2 kilometra budynku Instytutu Hydroproject (ros. Гидропроект). Miejsce, na którym został umieszczony, wybrano jednak nieprzypadkowo. Zlokalizowane jest bowiem ono przy głównej trasie, łączącej tereny podmiejskie Moskwy z Portem Lotniczym Moskwa-Szeremietiewo. Według danych, podawanych przez Koreańczyków, każdego dnia reklamę zobaczyć może nawet 800 tysięcy osób.

Źródło: Samsung

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona